Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordulhat, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy egy férfi akarjon tőlem még valamit miután lefeküdtem a legjobb barátjával, vagy lehetséges hogy csak keresztbe akar nekem tenni?

Figyelt kérdés

Sokáig kerülgettük egymást munkahelyen, és igazából egymás miatt szakítottunk a párunkkal. Utána nem tudtuk mit akarunk egymától, megegyeztünk barátság extrákkal kapcsolatba, de nem nagyon működött. Túl sok volt a félre értés, azt hittem semmit nem akar már tőlem, de kiderült hogy ő is azt várta hogy kezdeményezzek. Ekkor már késő volt mert idő közben össze melegedtem a legjobb barátjával. Véletlenül alakult úgy a helyzet, persze attól még én vagyok a hibás, nem is vagyok büszke rá.. Ő nem tudta, hogy mi van, én meg úgy voltam vele, hogy lezártam a másik férfival, akkor miért ne lehetne. Ez amúgy is csak egy kaland volt. Csak aztán beszélgettem még vele, és akkor mondta el, hogy igazából mit érez irántam. Én bevallottam, hogy mi történt. Azt mondta hatalmasat csalódott bennem, és többet látni se akar. Egy napig nem írt. Azóta meg folyamatosan. Pár nap alatt eljutott arra a szintre, hogy újra látni akar. És képes egy csomót buszozni miattam mert a kocsija tönkre ment.

Én meg már tiszta paranoiás vagyok, hogy mit akarhat. Lehet hogy tönkre akar tenni, amiért megbántottam, csak bosszút akar állni, vagy nem tudom. Szerintetek?

23N


2017. dec. 28. 02:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Jézus, ekkora kvát még nem hordott hátán a föld
2017. dec. 28. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!