Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jön össze végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze végre valakivel ez a szerencsétlen? Egyszerre érzek utálatot és szeretetet, ilyen még nem volt.

Figyelt kérdés

Annyira felbasz, hogy ilyen nyámnyila, legszivesebben megverném, aztán megerőszakolnám.

De legalább jönne össze valakivel, ha nem is velem.. Legalább nem lógna a levegőben ez a kilátástalanság...

Meg össze szoktunk állni egy másik lánnyal, és szidjuk, hogy milyen mulya, biztos köcsög... pedig legbelül tudjuk, hogy tuti nem az, meg tudom, hogy neki is bejön. Csak olyan irritáló az egész szituáció, nem tudom elmondani, nektek volt már ilyen?

Mielőtt jönnének a kommentek h mekkora tahó vagyok, én pont nem szoktam őt bántani, de az érzéseimet nem én irányítom!



2017. dec. 28. 23:46
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
2%
Építsd le, ne frusztrált magad a társaságával. Erőszakkal nem lehet a puhányból férfit nevelni.
2017. dec. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
89%
Előző, te is fogyatékos vagy? Mi rosszat tett ez a srác? Esetleg azt, hogy ilyen idióták között van mint a kérdező.
2017. dec. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%
te tulajdonképpen szerelmes vagy belé, csak nem bírod elfogadni, hogy nem úgy viselkedik, ahogyan te elvárnád?
2017. dec. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem, velem még nem volt olyan, hogy aki bejött nekem, abban reménykedtem, hogy összejön mással... Parancsold meg neki inkább, hogy téged szeressen, hátha bejön.
2017. dec. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele, hogy te mit érzel, mit gondolsz. Lehet, hogy csak egy pozitív noszogatás kell neki, hogy beinduljon.
2017. dec. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
16%

Nem azért nem bírja, mert szűz, hanem mert nyafogó tutyimutyi önsajnáltató alak.


Nekem is volt ilyen ismerősöm. Tetszett is, tudta is, nem lépett, pedig mindent bevetettem, amit nem éreztem megalázónak lányként. Az ölébe ültem, megöleltem, elmondtam, hogy szeretném, ha megcsókolna, simogattam és semmi, pedig elvileg szerelmes volt belém. Egyszerre bírtam ès utáltam. Ketté tudtam volna csapni. Nem lett semmi köztünk, nyilvan én voltam a hibás, aki csak játszott vele és hitegette.


"Miért nem lépsz? -Ez nem ilyen egyszerű" igazi balfsz volt. A srác még 4 évig szűz volt még, amíg nem talált valakit, aki lesmárolta és megdugta.


Igen, lehet valakit egyszerre szeretni és utálni. Már csak nem kedvelem, de ha néha felhozza ezt, idegbajt tudok most is kapni. Évente 1x, ha beszélünk..


Huszonéves szűz férfi volt. Most így 30 felé talált valakit, aki leteperte. Jobb is, hogy nem velem történt, mert én is leteperésre vágytam, mint ő. Ezt ő csak szóban tudta nekem megadni, mert tettekben gyáva volt.

2017. dec. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
25%
Hát, ne haragudj, de ilyen nincs. Ha szerelmes egy pasi és nem csak hiteget, esetleg magát hitegeti ezzel, akkor lépni fog, akármilyen puhány azok után hogy rámásztál. Nem tetszettél neki eléggé és valószínű, hogy az undorító rámenőségeddel még jobban elijesztetted.
2017. dec. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
Hogy valami hasznosat is írjak, szerintem is el kellene mondani, ha érzel valami iránta, nem sárt dobálni utána. Lehet az is kiderülne, hogy mi az oka, amiért nem kezdeményez. Ha nagyon fiatalok vagytok, simán lehet hogy szerelmes valaki másba, aki úgymond elérhetetlen, és senki más nem érdekli.
2017. dec. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%

Mert félénk. Ne megverd, hanem kezdeményezz te és bátorítsd őt.

Ha nincs hozzá türelmed, akkor pedig ne is foglalkozz vele.

2017. dec. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
30%

Évekkel később is engem okolt, hogy nem voltam elég kitartó.. tutti belém volt zúgva. Akkoriban kis önbizalomhiányos lány voltam, az is hatalmas dolog volt rèszemről, ha beülök egy idegen férfi ölébe.


Egy gyáva pasi volt. Olyan párbeszédek játszódtak le, hogy a fejemet fogom utólag. Akkor semmi okosat nem tudtam mondani, mert sosem tapasztaltam hasonlót, csak a feszültség nőtt bennem, hogy ellentétes amit mond azzal, amit csinál. Pl "annyira kívánlak, olyan kellemes az illatod" mire én "olyan fontos vagy nekem, nagyon jól érzem magam veled.." meg "nagyon kíváncsi vagyok, milyen lehet megcsókolni téged, úgy vágyom a közelségedre" és ül és mosolyog, ül és a földet nézi. Megérintem a combját, semmi, csak hagyja, el sem húzódik, én neg elkaptam a kezem, mert mégsem taperolhatom le egy pasit elsőnek.


És akkoriban kb istennőként nèztem ki, ha nem is szerelmes hanem csak kíván is meg kellett volna dugnia ilyenek után.


De tutti szerelmes volt, mert mikor leépítettem, iszonyú hisztit levágott. Szóval tutti, hogy sokat jelentettem neki.


És nem ez volt az egyetlen szűz huszonéves, akivel kezdtem, ő csak az utolsó volt.


A másik kettő is ilyen szerencsétlen volt. Neten meg szóban még nagy szájuk van, aztán lefagynak a stressztől és tőled várnák, mint tapasztalt féltől, hogy vidd a testiség folyamatát. Csakhogy nekem nem fekszik ez az irányító szerep, esetleg később a kapcsolatban. De odáig el kellene jutni.

2017. dec. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!