Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jön össze végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze végre valakivel ez a szerencsétlen? Egyszerre érzek utálatot és szeretetet, ilyen még nem volt.

Figyelt kérdés

Annyira felbasz, hogy ilyen nyámnyila, legszivesebben megverném, aztán megerőszakolnám.

De legalább jönne össze valakivel, ha nem is velem.. Legalább nem lógna a levegőben ez a kilátástalanság...

Meg össze szoktunk állni egy másik lánnyal, és szidjuk, hogy milyen mulya, biztos köcsög... pedig legbelül tudjuk, hogy tuti nem az, meg tudom, hogy neki is bejön. Csak olyan irritáló az egész szituáció, nem tudom elmondani, nektek volt már ilyen?

Mielőtt jönnének a kommentek h mekkora tahó vagyok, én pont nem szoktam őt bántani, de az érzéseimet nem én irányítom!



2017. dec. 28. 23:46
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
8%
Tényleg k_vajó csaj lehet, aki a tutit tuttinak írja... valami falusi lotyó, tök átlagos kinézettel, aki rácuppan minden pasira, aztán ha nem kell nekik, akkor biztos félénk szüzek. :D El vagy tájolva.
2017. dec. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
20%
tutti frutti party :'D
2017. dec. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
92%

Kerdezo adhatok egy tippet? Mint “szerencsetlen” “nyomi” “k**csog” azt javaslom amit most csinalsz fejezd be. En is voltam ilyen, tinikoromban elkepesztoen visszahuzodo voltam es ram is ram akaszkodtak akkoriban igy a lanyok, hogy az olembe ultek meg ott mindenki elott puszilgattak de ugyanigy voltak beszologatasok is meg remenytelen bamulasok. En most nem kezdek bele miert voltam olyan amilyen de nem nagy dolog elarulom kabe 0 onbizalmam volt, es en is nagyon vagytam volna valakire de nem mertem lepni. Az sem segitett amit olykor a lanyok csinaltak, en annak orultem volna ha NORMALISAN odajon ugy, hogy KETTESBEN vagyunk akkor mertem volna talan beszelgetni vagy lepni valamit de meg ugy is nagyon nehezen. De ilyen nem volt, aztan nagynehezen kinottem ebbol kb 19 eves koromra.

De az, hogy cseszegeted semmit nem fogsz erni max megutaltatod magad. Mivel nem akarok 10.000 szavas fogalmazast irni nem irom le miert voltam annyira visszahuzodo de hidd el jo okom volt ra. Mostmar atlatom az egeszet de akkor csak szenvedtem emiatt, senki sem ertette meg miert nem beszelek vagy valaszolok rendesen. Foleg ha bunkonak hivtak az esett jol. En is helyes voltam (gyanitom a srac is az) de ez nem ad onbizalmat automatikusan.

Szoval ha tenyleg akarsz tole valamit legyel vele kedves es beszelj vele kettesbe ne masok elott szidd ur isten...Szegeny gyerek.

2018. jan. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
18%
"az érzéseimet nem én irányítom"-akkor ki, a szomszéd néni?
2018. jan. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
88%

# 34


Te tényleg ilyen hülye vagy?

2018. jan. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
#33- as valaszt en irtam Kerdezo elolvastad? Felfogtad? Vagy csak veszekedsz a valaszolokkal akik nem is adtak normalis tanacsot? Mi lenne ha kiprobalnad amit irtam? Ha valoban kell a srac...
2018. jan. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

Ha tetszik akkor legyél kedves és figyelmes vele és kezdeményezz finoman, de határozottan, mert félénk.

Ha nem tetszik, akkor ne foglalkozz vele.

2018. jan. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az nem tetszik nekik, hogy le sem sz.rja őket. :D
2018. jan. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
Ha le sem szarás alatt azt érted, hogy bámulja más seggét, meg testét non-stop akkor ja.
2018. jan. 18. 21:12
 40/44 anonim ***** válasza:
39%
Unalmamban én is megnézek egy két jobb segget, hisz férfi vagyok, de a hozzá tartozó ember nem lehet, hogy nem kéne soha.
2018. jan. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!