Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srác mindig így köszön,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác mindig így köszön, ha meglát, az jó jel?

Figyelt kérdés

Nem nagydumás, aranyos fiúról van szó és mikor találkozunk, általában úgy köszönt, hogy "szia széphölgy", vagy " szia széplány". Valóban csinosnak is gondolhat, vagy ennek igazából nincs jelentősége?

19/l, 25/f.


2017. dec. 29. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
"Szia, széphölgy"? Jaj, de modorosnak, nyálasnak gondolnám az ilyet. Olyan, mintha a régi idők udvarlási szokásait szeretné majmolni és átültetni őket a modern korba. Visszatetsző lenne, és taszítana. A sima "sziával" többre menne, ha közben mindig átható tekintettel nézne a szemembe - lehet, hogy ezzel felkavarna érzelmileg egy idő után.
2017. dec. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem szeretem én sem, ha valaki nyálas, de szerintem ez aranyos tőle.

A kérdés nem is arra irányult-e, hogy ki mit szólna hozzá, ha így köszönnének neki, hanem arra, hogy vehetem-e bóknak.

2017. dec. 29. 09:38
 3/7 A kérdező kommentje:
*irányult
2017. dec. 29. 09:39
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Modoros, visszataszito. A nem szepeknek nem is koszon?

50 evesek szoktak igy koszonni, abbol is csak az alja, aki csak puncinak nez.

2017. dec. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A válaszokból tökéletesen le lehet szűrni, hogy mit jelent a szimpátia két ember viszonyában. Az, hogy a kérdezőnek a "szia széphölgy" meg a "szia széplány" nem hat modorosnak és taszítónak lényegében annak a jele, hogy szimpatikus neki a srác. Ergó ha van szimpátia és vonzalom, akkor még az ilyen, egyébként tényleg modorosnak ható mondatok is kedvesnek hangoznak.


Személyes véleményem, hogy van közöttetek vonzalom, úgyhogy ha te is akarsz valamit (márpedig úgy tűnik), akkor jelezd neki nyugodtan, hogy nem csak egyszerű barátként/ismerősként tekintesz rá!

2017. dec. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4: de köszön a "nem szépeknek" is, csak gondolom nem így...

5: köszi a rendes választ, egyébként nekem mindenkitől jók esik, ha így köszön, szerintem kedves

2017. dec. 29. 10:01
 7/7 anonim ***** válasza:
18%
Tényleg elég gáz, én nem tudnám ezt így kiejteni a számon, de igen feltehetőleg így akarja kifejezni, hogy tetszel neki.
2017. dec. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!