Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit gondolnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondolnátok, ha egy férfi folyton bámulna titeket a boltban, amíg mondjuk sorban álltok? :D

Figyelt kérdés
Csak mert én ma poénból folyton bámultam egy nőt, akin látszott, hogy zavarban van. Ő is folyton rám nézett, de szerintem csak azért, hogy még mindig bámulom e. :D Amikor ő fizetett, akkor hosszabban egymás szemébe néztünk, de közben hirtelen elkapta a szemeit, majd visszanézett. Látszott rajta, hogy zavarban van. :D Nem hiszem, hogy tetszettem neki, bár nem nézett csúnyán, inkább csak olyan esetten, és amikor végzett, még utána is visszanézett rám. :D Nekem sem volt közömbös egyébként. Még sose csináltam ilyet, de tök jó volt.
2017. dec. 29. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is zavarban lennék, lehet idegesítene is. Az sem esik jól, ha tömegközlekedésen véletlen ránézek egy srácra és ő utána végig bámul, én meg imádkozok magamban, hogy ne jöjjön oda. Szerencsére nem szoktak
2017. dec. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna. Meg jo, hogy nem kezdted el kovetni.
2017. dec. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyébként ráadás, hogy egy férfival volt, aki a barátjának tűnt. Igaz, elég alacsony volt, akkor volt, mint maga a nő.
2017. dec. 29. 17:25
 4/11 A kérdező kommentje:
akkora*
2017. dec. 29. 17:25
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsi de ennek most mégis mi értelme volt? Mi volt a célod? Mit értél el vele?

Zavarba hoztál egy felnőtt nőt, akit feszélyezett a folyamatos bámulásod.


Amúgy én azt gondolnám, hogy az ilyen kattant és nekem biztos nem kellene.

2017. dec. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
azt gondolnám, hogy a fiú roppant pofátlan és nem igazán tudja, hogyan kommunikáljon, ismerkedjen a nőkkel, azaz zöldfülű. a másik gondolatom az lenne, hogy csak a szexen jár az agya. egyik esetben sem jó érzésekkel gondolnék a fiúkára...
2017. dec. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem baj, nekem jó érzés, mert végre sikerült kimozdulnom a komfortzónámból. :) Legközelebb is megcsinálom, ha lesz egy alkalmas nő.
2017. dec. 29. 19:18
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem gondolnék semmit, de hidd el, tudok ilyenkor úgy "visszabámulni", hogy TE kapod el a pillantásodat piszok hamar és Te kerülsz marhára zavarba.


Amúgy csak egy idióta kis nyuszi vagy.

2017. dec. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8

Ma megint megcsináltam egy kicsit idősebb nővel. :) Látszott rajta, hogy zavarban van, de azért vissza-vissza nézett rám, egyszer hosszabb ideig is.

Amúgy nem értem, ha nekem nem tetszik valaki, de látom, hogy bámul, akkor soha többé nem nézek rá, nehogy azt higgye, hogy tetszik nekem.

Ez lesz az új hobbim szerintem. :D Járni fogom a várost, és nőkre fogok bámulni.

2017. dec. 30. 23:43
 10/11 A kérdező kommentje:
Ti meg besavanyodott uborkák vagytok. :D Nem mindenkinek olyan keserű ám az élet, mint nektek. Valaki élvezi is, nem csak vegetál. :)
2017. dec. 30. 23:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!