Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi késztet egy férfit, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi késztet egy férfit, h ilyen barátnőt válasszon?

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk a baráti társasággal egy év végi vacsorán. A vacsin ott volt egy csaj a pasijával. Már az elején leszűrtem, h a lány nem lesz a szívem csücske, mert ő mintha egy egész más világban élne. Valami multi cég igazgatója az apja, és ő teljesen abban van, h mindenkinek olyan az élete mint az övé: mindenkinek a segge alá raknak egy drága kocsit, nem kell melózni, de mégis mindenre van pénz... és hasonló. A vacsi közben már olyanokat beszélt, h hihetetlenül vissza kellett magamat fogni, h ne szóljak be, és már-már azon gondolkodtam, h felállok és haza megyek. A párom is érthetetlenül nézett, h mik ezek a szövegek. Pl.: Minek tanuljon meg főzni, ha nincs rászorulva, mivel elég h a pasija tud, majd ő megcsinálja, vagy, hogy chatelt az anyósjelöltjével és azt kamuzta be neki, h éppen most fejezte be a takarítást, mert nem merte neki megírni, h a TV előtt tunyul; A vacsi után jöhet a fogyókúra (miközben vaságyastul min. 50 kg...)

Komolyan, nem tartom magamat tökéletes nőnek, de szerintem ez durva. Legalábbis hallgatni az volt...

Az ilyen lenne az "álomnő" kategória? :D


2017. dec. 29. 18:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Na, nemcsak az ő fejében vannak itt gondok, hanem a tiédben is, ha azt hiszed, hogy ez az álomnő kategória.


Nem mindegy az neked, hogy ki kit választ magának?


Biztos jó az ágyban, többet meg úgysem kell neki csinálni, hisz van elég pénze. Lehet, hogy a kapcsolatuk érdekkapcsolat.

Nem tudhatod te így kívülről, hogy milyen az ő életük.


Foglalkozz a sajátoddal és örülj annak, hogy te más vagy, mint ő.

Ennyi.

2017. dec. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudhatod hogy otthon milyen, lehet az agyban barmire hajlando, az mar eleg motivacio hogy elviselje a pasija.
2017. dec. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Jó lehet vele dugni és megjelenni itt-ott. Arról nem is beszélve, hogy talán ő is kap egy kocsit az apósától és/vagy lesz biztos felső vezetői beosztásban munkája.
2017. dec. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem hiába tettem idézőjelbe, h "álomnő", mert szerintem se annak nevezhető. Szimpla kérdés, mert manapság egyre több az ilyen akivel "összehoz" az élet.
2017. dec. 29. 18:15
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Életedben először futottál bele egy bármilyen okból hülye emberbe? Vagy az összeset kiírod a gyk-ra?


Nem te jársz vele, a pasijának meg így is megfelel, miért bánt ez téged? Kevesebb leszel miatta? Vagy most ha mindenki megnyugtat, hogy nemed van igazad, akkor jobb lesz neked?



Nem, nem ő az álomnő, de te sem vagy az a kicsinyes, utálkozós, irigykedős, pletykás, mások életébe az orrod beleütő stílusoddal. Ő legalább nem rajtad köszörüli a nyelvét vad idegeneknek.

2017. dec. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Miert vagy irigy?
2017. dec. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak irigy vagy. A csajnak nem kell dolgoznia, mert gazdag családba született, te meg itt hisztizel, és már "az elején leszűrted, h a lány nem lesz a szíved csücske". Nem is adtál neki esélyt.
2017. dec. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

1000 félék vagyunk. A csávójának jelenleg megfelel. Fene sem tudja miért. Lehet ő így szereti, lehet ő is hasonló véleményen van és hasonló a felfogásuk, életvitelük. Lehet neki sem tetszik ez a viselkedés, de nem igazán érdekli, mert nem az egész életét tervezi vele csak most épp őt dugja. Ha annyira pénzesek mint ahogy írod akkor lehet, hogy az tartja őket össze.


Hogy kinek mi az álomnő az egyénenként változó. Sokaknál mondjuk nagyon hasonló. Lehet, hogy ő tőbb ezer férfinak álomnő és lehet, hogy te is az vagy több ezernek. Lehet nekem is te vagy az álomnőm, csak nem ismerlek.


Amit most tőled megtudtunk erről a nőről az egy rövidke részlet. Azt nem tudjuk, hogy milyen az amikor csak ők vannak ketten.

2017. dec. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%
Hát én próbâlom az ilyen csajokat torelàlni ami nem könnyű sajnos családban van .Te elmondhatod neki hogy figyi azért ne járasd már le magad persze négyszemközt.De amondó vagyok minden jóban van vmi rossz .Attol mert gazdag családba született nem biztos hogy ha elveszitene mindent akkor a kedves párja vagy néhàny barátja ott lenne a bajban.Álomvilágban él és ezért sem irigylem az ilyen embereket .
2017. dec. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%

Sokféle ember létezik akinek pénze van és ennyi amugy nagy 0 mint embermindig is voltak és lesznek.

Valakinek ezek a felszínes dolgok is elegek.

Örülj, hogy te ennél több vagy. Néha valóban nehéz elviselni az ilyeneket. Nézd levegőnek és nézz át rajta.

2017. dec. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!