Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak és nők őszintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak és nők őszintén áruljátok el, mit jelent nálatok a "normális" barátnőt/barát akartok?

Figyelt kérdés

Mi ez a duma manapság hol vannak normális nők meg férfiak. Nők állandóan panaszkodnak nincsen normális férfi. Csakis normális kedves, rendes, férfival akarnak össze jönni.

De ők olyan "normális" férfit akarnak aki: gazdag, népszerű, rosszfiú, bunkó, 10/10 külsejű izmos férfi.

Férfiak állandóan panaszkodnak nincsen normális nő. Csakis normális természetes nővel akarnak össze jönni. De ők olyan "normális" nőt akarnak aki: 10/10 külsejű, buta, agyon sminkelt, szolis bőr ,festett szőke haj , műköröm, szilikon mell, kacsa száj, ribizli öltözék. Nálatok mit jelent normális barát/barátnőt akartok?



2017. júl. 10. 11:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

nekem a nagyon kedves odaadó szolid típus jön be

tudod a filmekben az a "jó kislány" típus

de sokak szerint én szolgát akarok, nem barátnőt, mert nagyon kedves lányt kerestem :)


24F

2017. júl. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szamomra legyen vonzo, a penz sosem erdekelt a mostani baratom sem gazdag. Ezenkivul fontos a huseg, a megertes, a tisztelet, es az erzelmek meg a szex :-) 32 N
2017. júl. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Rossz az egész okfejtésed. A nőknek a RACIONÁLIS ÉNJE panaszkodik, hogy nincs normális férfi. Az ÖSZTÖNEIK azok, amik viszont a népszerű, kihaénnem, rosszfiús pasikra vágynak. És az ösztön mindig erősebb, ugyanis a párkeresés ösztönös vágyak alapján történik. Ezért nem kell foglalkozni azzal, amikor a nők mondják, hogy "az ideális pasi legyen kedves, figyelmes, odaadó, romantikus, stb.", mert pont ezek azok a jellemzők, amikre a bugyijuk abszolúte nem nedvesedik. Nem véletlenül szarporodtak el az utóbbi időben a kigyúrt, ecsetfejű vagy kopasz, tetkós, börtöntöltelék-külsejű csávók, mert ők is tudják, hogy a nőknek az ösztöneit kell beindítani, és azt pont az ilyen külsővel, kisugárzással lehet leginkább.
2017. júl. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
EN lany vagyok es se a kigyurt, se a kopasz nem jon be... ez megint egy sztereotipia!!
2017. júl. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
sztem a normális az sokaknak az átlag nőt/lányt jelenti, aki nem pattan meg mellőlü(n)k az első ágaskodó f_sz láttán, nem hibbant, normális értékrenddel bír és minden ami úgymond normálisnak számít. Ezt is igazából egyéne válogatja....
2017. júl. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Normális férfi nekem (hangsúlyozom NEKEM): intelligens, értelmes, nyitott, nyugodt, férfias és kihozza belőlem a nőt, érezteti velem, hogy én vagyok neki a legszebb, akkor is, ha logikusan persze nem vagyok tökéletes. Hűséges, családra vágyó személy, az ágyban szenvedélyes és aktív. Külsőre igényes, ápolt, valamennyire sportos. Lehet kicsit extrém stílusa is, az is tetszik.
2017. júl. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem ismerek olyan férfit, aki célzottan buta nővel szeretne összejönni. Engem kifejezetten taszítanak az ilyenek.
2017. júl. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Számomra a "normális nő" nagyon összetett. Legyen intelligens, tájékozott, kiegyesúlyozott, érzelmileg stabil, nyugodt természetű, hűséges, és őszinte. De ezeket reggelig tudnám sorolni. Úgy érzem nem várok sokat, mert ezek alap dolgok. Mégis úgy látom, tényleg kihaltak már ezek a tulajdonságok. Ha mégis valaki magára ismerne, írjon nyugodtan. 37/f (Bp)
2017. júl. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Őszintén? Ne csaljon meg, én legyek neki az egyetlen! Legyen figyelmes, kedves. Őszinte!!! De! Ha látja hogy bajok vannak velem akkor jöjjön elő a férfi énje és domináns hangnemben tegyen rendbe! Éreztesse velem hogy én vagyok a nő...ne legyen papucs meg unalmas! Legyen munkája. A kocsi meg ilyenek nem érdekelnek mert nekem is van. Lakás vagy ház? Attól függ hány éves, mert egy 40 évesnek már illik hogy a talpára álljon. De szerintem egy 25 évesnek még nem "kell". Kűlsőre meg mindik is a szikár izmos srácok jöttek be. Nem kell áltag feletti kűlsőnek lennie mert akkor úgyis azon idegeskednék hogy nem vagyok jó neki..jobbat is kaphatna meg ilyen külsővel simán megcsal. 20/N
2017. júl. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

Nekem a "normális" az pont az hogy ne legyen normális. Tetszik ha valaki kissé bolond (na nem orvosi értelemben), vagyis vállalja fel magát, legyen nyitott, őszinte, ne játsza meg magát se én előttem, de mások előtt se (legfeljebb munkához ha nagyon kell).

Ne legyen azért tyúkeszű, tudjon szeretni és tisztelni, mutassa ki az érzéseit, de azért ne legyen csöpögős nyálas, tudjon kemény férfi lenni- itt igazából nem is baj ha kifelé csak a keménységet mutatja, de én láthassam a másik arcát is. Külsőre nekem a kigyúrtak és a kopaszok nem jönnek be, kifejezetten taszítanak.

A pénz nem számít, lényeg hogy legyen valami munkája- vagy ha pont nincs akkor lássam hogy keres, vagyis hogy ez neki sem jó. A rosszfiú az igazából nem baj- mint fentebb is utaltam rá, nem baj ha kívülről ez jön le, ha valójában jó szíve van.

És nem kell hogy 10/10 legyen, legyen ápolt az sokkal fontosabb.

N

2017. júl. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!