Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan egyek ezen végleg túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan egyek ezen végleg túl 2,5 év után? Nem bírom ezt tovább.

Figyelt kérdés

Két és fél éve nem vagyunk együtt a gyerekem apjával. A kapcsolatunk alapvetően fantasztikus volt, máig úgy érzem, hogy ő a másik felem, sem előtte, sem utána nem volt senki, akivel ennyire jókat tudnék beszélgetni, akivel ennyire jó együtt lenni, akinek csak fele ennyire számít a veleménye, bármiről is legyen szó, aki úgy meg tud nevettetni mint ő, akinek ennyire megnyugtat egy szimpla ölelése.


Sajnos alkoholproblémái kezdtek lenni, amit egyre kevésbbé tudtam tolerálni. 2 évnyi harc után adtam fel, és gondoltam, hogy utolsó lépésként hátha attól összeszedi magát, ha elveszít minket. Össze is szedte, fél év múlva már majdnem visszafogadtam, amikor újra elkezdett inni.

A probléma, hogy most rájöttem, máig nem tudtam elengedni. Máig ő az, akit felhívok ha valami történik velem, vele érzem még mindig legjobban magam, máig reménykedtem, hogy tényleg meg tud értünk valtozni. Mert amikor jól van, nincs nála jobb.


Most viszont lett valakije. Karácsony előtt tudtam meg, amikor közölte h 2 ünnep között nem tud nála lenni a gyerek, mert a 20 éves barátnőjével tölti. Összeroppantam. Teljesen. Nem alszok, egész nap szorul a mellkasom, hányok és nem bírom feldolgozni.

Valahol nevetségesnek érzem az egészet ennyi idő távlatából, mégis...képtelen vagyok feldolgozni, hogy most végképp tovább kell lépnem. 2 napja beszélgettünk egy nagyot és mondta hogyha tudok adni még egy lehetőséget neki, akkor hagyja ezt. De ezt sem tudom biztosra mondani. Teljesen össze vagyok zavarodva.


Adjatok tanácsot hogy legyek ezen végleg túl?



2017. dec. 30. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:

"...máig reménykedtem, hogy tényleg meg tud értünk valtozni."


Ez kérem szépen, a női mentalitás alappillére.

2017. dec. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez egy sokkal komolyabb kérdés és probléma mint amire egy anonim trollokkal és megkeseredett magányos emberekkel teli oldalon segítő ötletet kaphatsz.. Ezt magadban kell megvívnod, ha nem megy szakértőhöz kell fordulni a továbblépéshez.
2017. dec. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Imádkozz! Kérj es megadatik!

Hallgass a szívedre!

2017. dec. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Istenkém, leváltott egy másik csajra és te még mindig utána epekedsz! Hol van az eszed??
2017. dec. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elhiheted, hogy nem az alkoholista gyereklanyokat kurogato exed a masik feled. Ha ez lenne, akkor az elobbi mondatbol semmi nem lenne igaz.
2017. dec. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 omba ***** válasza:
Mi is a baj? Neked nem kellett (nagyon helyesen) másnak meg igen. De ha gyerek lesz ott is, ő is ki fogja tenni. Én mondjuk pl. a gyerekeim miatt tudtam leállni a piálással, de azt mondják, mákom volt.
2017. dec. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6os az én volt férjem a gyerekekért sem tudott leállni.Lehet mákod volt de inkább erőd.

Le a kalappal!


Kérdező!Sok idő telt el, nem változott.Engedd el.Kínlódjon az alkoholistával a 20 éves.

2017. dec. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!