Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon helyes döntés, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smeshike kérdése:

Vajon helyes döntés, hogy elmondom az igazat, vállalva, h végleg elveszítem, vagy kínlódjak tovább?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez így helytelen, mert ezt a döntést magamnak kellene meghoznom, de mégis szükségem lenne, kívülállók véleményére. A helyzet az, hogy van egy nagyon jó barátom (fiú), aki kb.4 hónapja nyílt meg nekem teljes őszinteséggel és rengeteg időt töltünk együtt. Sok kétértelmű mondat hangzik el tőle, melyeket nem tudok hova tenni. A lényeg, hogy a valódi énje nagyon megtetszett és már nem barátságot érzek iránta. Nem szerelem, de több, mint barátság. Valójában nekem ez így nem megy tovább és szeretném vele közölni, hogy mi a helyzet, de nyilván benne van a rizikó, hogy elveszítem.
2013. jan. 14. 07:48
1 2
 1/19 Patrik24 ***** válasza:
Az igazság elmondása szerintem mindig helyes döntés.
2013. jan. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha részedről ez több, mint barátság., akkor ezt közölnöd kell vele. Így nem töltitek az időtöket fölöslegesen, ha esetleg ő nem így érez, és te nem bonyolódsz bele még jobban érzelmileg.
2013. jan. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Mindenképp mond el neki. Tapasztalataim szerint ez nem (minden esetben) vezet "elvesztésig". De ha ő nem, akkor neked is nagyon gyorsan vissza kell redukálni az érzelmeidet. Ami baromi nehéz. tehát a megoldás részedről az, hogy kevesebbet találkoztok, ami annyit jelent, hiába tartottad meg a barátságot, ha neked kell távolodni tőle.
2013. jan. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

"helyes döntés, hogy elmondom az igazat"


Az egyetlen jó lépésed.

2013. jan. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

#1-gyel értek egyet.

Utálom, hogy mindig mindenki titkolózik. Miért nem tudják az emberek az érzéseiket elmondani egymásnak?

Csak tippelni tudok, hány olyan potenciális pár van, akik együtt boldogak lehetnének, szerelmesek egymásba, vagy "csak" nagyon tetszenek egymásnak, de simán fellángolhatna köztük a szerelem, de soha nem jönnek össze, mert egyikük sem mondja ki, és inkább mindketten csendben szenvednek, és összejönnek majd másvalakivel, akit feleannyira sem szeretnek.


Elveszíted? Mint szerelmet, vagy mint barátot?

Ha nem mondod el, mit érzel, akkor mint szerelmet mindenképp elveszíted. Ha elmondod neki, akkor legalább van esély, hogy összejöjjetek.

Mint barátot? Normálisabb embereknél, persze ha te magad is igényt tartasz még ezek után a barátságára, egy ilyen vallomás nem rombol szét egy barátságot.

2013. jan. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mondd el neki. :)
2013. jan. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, főleg ha látod rajta is, hogy ő is benne lenne egy kapcsolatban. A mostani barátnőmmel lassan egy éve vagyunk együtt. Előtte 2 évig legjobb barátok voltunk.. Vagy inkább vártunk egymásra? Ebben a 2 évben nem volt semmi, vonzalom talán egy pici, de valahogy egyszerre kezdtünk el egymás iránt érezni valamit. Be is vallottuk egymásnak. Köszönjük, nagyon jól megvagyunk azóta :)
2013. jan. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A srác hogy viselkedik veled? megérint?
2013. jan. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm ezt a sok üzenetet, megerősítést kaptam abban, hogy helyes az őszinteség. Összeszedem magam és mihamarabb elmondom ezt.

Hogy viselkedik velem? Eleinte mint egy jó barát. Viszont 4 hónapja nagyon sok kétértelmű mondata van. Mindig megvolt köztünk a 2 méter távolság, de az elmúlt időszakban vannak érintések, viccelődve csak. Soha nem írt nekem SMS-t, és egy nagyon durva veszekedést követően rengeteget kaptam tőle, főleg azt h nem akar elveszíteni.

Nekem ez túl bonyolult és szellemileg, valamint érzelmileg fárSZTÓ ÉS HA Ő NEM ÚGY ÉREZ AHOGY ÉN AKKOR LEGALÁBB KI TUDOK EBBŐL LÉPNI.

2013. jan. 14. 10:01
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
fiú és lány között nincs barátság, szóval mond el neki és jöjjetek szépen össze :)
2013. jan. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!