Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Használtál már ki valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használtál már ki valakit anyagilag kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Milyen mértékben ?
2018. jan. 1. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, irj privit
2018. jan. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. jan. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, de nem szándékosan. Nagyon rendes volt a srác, de én nem tudtam beleszeretni. Viszont 2-3 hónapig kiélveztem, hogy vitt éttermekbe, utazásokra...bár én tényleg abban reménykedtem, hogy ezalatt beleszeretek, csak sajnos az nem rajtam múlt.
2018. jan. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen van.Ha elfogyna a pénz gyorsan lelépnének.
2018. jan. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahol a férj a fő családfenntartó és az anyagi javakat is ő halmozta fel, majd a csaj válni akar és igényt tart az50%ra az is kihasználás. Ha okos és leleményes a férj házassági szerződést ír, hogy mit vitt bele a kapcsolatba, mert még mézesmadzag meg flowers, meg láv, aztán jön a keserű igazság. A csaj pitssát növeszt, igénytelenebbé válik, már fel sem áll rá. Válni akar, de hülye voltál, hogy nem írtál szerződést. Így elveszted a lakásod házad..
2018. jan. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!