Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kapcsolatban állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban állandóan fenntartható a jó humor?

Figyelt kérdés

Azért kérdem mert ugye nők sokszor mondják vagy írják,hogy a tulajdonsága egy férfinak pl,hogy legyen jó humora.

Vagy írták ezt is már nekem ".Számomra létszükséglet a nevetés,poénkodás"



2017. dec. 23. 01:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miert, szerinted a humorerzek olyan dolog, ami elmulik, vagy mi? Ha jo a humorod, akkor az egyallando dolog, attol meg, hogy nem poenkodsz huszpercenkent allandoan.
2017. dec. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

ma 02:14


Nem arra céloztam,hogy elmúlik e vagy sem hanem,hogy ok hogy amíg happy minden addig megy a humor meg minden de ez akár évtizedekig is fenntartható?Bár keveseknek biztos

2017. dec. 23. 02:18
 3/13 Heart of Darkness ***** válasza:
Szerintem, ha két ember között megvan az összhang akkor igen.
2017. dec. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Meg mindig nem igazan ertem, mire celzol. Altalaban nem a humor hianya miatt megy tonkre mondjuk egy 10 eves kapcsolat. Elobb megy tonkre, es csak utana jon az, hogy mar lehet, hogy nincs kedvetek annyit poenkodni egymassal, de nyilvan itt nem a humor hianya a gond, hanem eleve valami mas miatt romlott meg a dolog.
2017. dec. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

ma 02:24


Én csak azért kérdem,hogy sok nő írja vagy mondja,hogy legyen a férfinak jó humora,ha nincs akkor ugye legyen bármilyen is az a férfi esélytelen náluk,de ha van akkor fenntartható e ennyi volt a kérdés,tudom egyéb más probléma is felmerülhet.

2017. dec. 23. 02:36
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor igen, a rovid valasz, hogy fenntarthato, es nem kevesek, hanem kb mindenki eseteben, ha feltetelezzuk, hogy nincsenek egyeb gondok, amik rossz hatassal lennenek az ember jo kedvere.
2017. dec. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

ma 02:47


Ehhez képest elég sok párkapcsolat hal meg,meg kevesen bírják évtizedeken keresztül

2017. dec. 23. 02:49
 8/13 anonim ***** válasza:
Nyilvan nem a humor a legfobb osszetarto elem :DDD
2017. dec. 23. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

ma 02:54


Nem,de akinél ez kihangsúlyozott alap feltétel valószínű az is tesz valamit a latba

2017. dec. 23. 02:56
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindenkinel alapfeltetel, aki nem valami savanyu, komor alak maga is, maximum nem mindenki mondja ki. Ettol meg, ha valami komoly dolog szar a kapcsolatban, lenyegtelen, hogy valami mas meg eppen jo.
2017. dec. 23. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!