Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ahhoz, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz, ha a húgotok csókolózna a barátotokkal, de ezt ő maga mondaná el, és látszana rajta, hogy sajnálja a dolgot?

Figyelt kérdés

A helyzet nagyjából az, hogy a fiú kezdeményezett, ő viszont egyetlen szót sem szólt róla. A húgotok viszont bevallotta, mit tettek, sajnálja, de valahogy látjátok rajta, hogy a szíve mélyén nem bánja teljesen. Szeretitek a húgotokat, benne bíztatok meg a legjobban. Ezek után mit tesztek? Hogyan viszonyultok hozzá?


Nincs húgom, szóval nem történt meg velem ez az eset. Egyszerűen csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.


L


2016. dec. 28. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Az en hugom csokolozott a haverommal egy tulfutott medences partin, amit en is lattam, de szive joga. Felnott ember.
2016. dec. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Bocs, nem a kerdesre valaszoltam. Felreertelmeztem.
2016. dec. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ezt után a húgommal se lenne felhőtlen a viszony, de hogy a pasit kivágnám, mint a macskát, az biztos. Legalább a húgom bevallotta, hogy mi történt, és én is megtudtam időben, hogy mennyire hűséges a pasi...

Elkönyvelem nyereségként, és megyek tovább.

2016. dec. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!