Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzom az olyan nőket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzom az olyan nőket, akik nem jönnek be?

Figyelt kérdés

2018. jan. 2. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Mert mindenki a saját kategóriája fölé néz csak, alá senki. Te is jobbat szeretnél annál, mint amilyen vagy, így ők is.
2018. jan. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ma 15:01


Ez kicsit baromság,egyszer a kategorizálás,kettő meg honnan tudod milyen ízlésem van vagy ki tetszik,egy szóval nem írtam,hogy pl csak a bombázók vagy ilyesmi,én egy dolgot nézek azon kívül minden másodlagos kivétel a belső mert az is fontos,de most nem ez a lényeg az az egy dolog meg elég sok embernek van átlagosnak,bombázónak sokaknak.Szóval én nem kategóriákban gondolkodom.

2018. jan. 2. 15:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezzel szerintem elég sokan vagyunk így. Nem könnyű olyan személyt találni aki megfelel és akinek te is megfelelsz. Ezzel nem lehet mit tenni, próbálkozni kell.
2018. jan. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezzel sokan vagyunk így szerintem. De hidd el, egyszer megtörik ez az " átok"...Sok sikert hozzá! 😀
2018. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A világ...


egy olyan piac....


ahol minden a tiéd.....


amit nem akarsz :)


S ha megkapod,

azt, amit nem akartál,

de megtetszett,

s már akarod,

akkor,

a kezed máris csúszóssá válik,

és elveszted :)


Persze, itt az akar szónak a helyes értelmezése nagyon fontos


Nem akarsz lélegezni,

nem akarsz emészteni

nem akarsz érezni


de még is tudsz


Valahogyan így kell érteni azt, hogy minden a tiéd, amit nem akarsz


ide értve a nőket és a "dugást" is

2018. jan. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!