Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ha a pasim közölte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha a pasim közölte velem hogy milyen csajok jönnek be neki?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy neki a piercinges, tetovált lányok jönnek be... Nos, én nem vagyok tetovált, és piercingem sincs, de már egy ideje a barátnője vagyok, és egész jól megvagyunk. De miért mondta ezt nekem? Olyan rosszul eesett amikor elmondta nekem... Teljesen úgy éreztem, hogy ha jön egy piercinges tetovált csaj akkor én meg mehetek.

2017. dec. 19. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Node miért nem kérdezed meg ezt tőle? Nem lenne egyszerűbb és célravezetőbb, mint nekünk itt tippelgetni?
2017. dec. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Sccccchhhhh...kellemetlen.

De a barátod egy fszparaszt, sajnálom hogy nekem kell közölni. Aki mást mond, az is egy megalkudott személy a """kapcsoaltában"""

2017. dec. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De még kérdeztem volna így meg, hohgy mégjobban megalázva érezzem magam vagy mi? :(
2017. dec. 19. 18:25
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Azt jelenti, hogy őszinte.
2017. dec. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ezzel semmi baj nincsen. Mármint nem baj,ha valaki finoman és őszíntén elmondja,hogy neki amúgy kimondottan tetszenek pl a tetkós férfiak avagy nők és így tovább.


Ellenben ha valaki tapintatlan és túlzásba viszi az rosszul eshet nagyon. Ez igaz. Tehát nem kell bepisilni örömében már csak a gondolatátol,hogy egy tetkós piercinges nő. Elvégre veled van,valamiért mégiscsak vonzónak tart,tetszel neki. Jajjj majdnem elfelejtettem. Te figyelj, nyilván nem csak a külsőd miatt van veled. Hanam szeret is. A belső értékeid miatt. És belőled csak egy van. Még egy ilyet nem fog találni az utcán. Úgy hogy vagy értékel téged és szeret, elfogad nem tetkósnak (ha nem akkor elég felszínes lenne) és boldogan éltek. Azt meg bátran meg lehet neki mondani,hogy oké értem kicsim,de számodra ugye nem jelent problémát ha nem vagyok kivarrva és nincsen testékszerem. Csak mert picit elbizonytalanodtam most. Aztán megbeszélitek felnőtt emberek módjára.


Nekem is van ideálom. És nem olyan mint a barátom. Mégis tetszik,vonzó,szexi. de nem csak ezért szeretem. Sőt! Valamint én is és ő is már mondta,hogy amúgy neki pl az északi típusú nők jönnek be. (Fúj) én meg az ellenkezője vagyok. Barna haj,kreol bőr,zöld szem stb. Nem sértődtem meg. Egyszer mondtam neki,hogy oké pajtás ne ecseteld már! Csak viccesen. :)


L

2017. dec. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Na és mi a problémád? Kidobott, ott hagyott? Lohol minden tetkós csaj után?
2017. dec. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 SousVide ***** válasza:
50%

"De még kérdeztem volna így meg, hohgy mégjobban megalázva érezzem magam vagy mi? :("


Tudod egy egészséges, felnőtt kapcsolatban a felek általában kommunikálnak.


Szerinted mi vad idegenek jobban fogjuk tudni, hogy a párod miért mondta?


Lehet, hogy csak egy ártatlan megjegyzés volt, hogy neki bejönnek az olyan vadabb csajok is, lehet, hogy azt akarja varrass magadra valamit, vagy éppen már kifelé kacsint a kapcsolatból, és máshova húz a szíve.

De ezt mi nem fogjuk jobban tudni.


Te viszont nyugodtan nyisd ki a csöpp kis szád egy sok éves kapcsolatban, és bátran mond el, hogy "ez engem bánt", "ezt én megalázódnak érzem", "miért mondasz ilyet". Esetleg akkor ő el fogja mondani az okot, te pedig dönthetsz, hogy ennek tükrében elfogadod, változol, vagy nem egymáshoz tartoztok.


A GYK-n vad idegeneknek puffogás még egyetlen párkapcsolatot sem oldott meg.

2017. dec. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%

Nem kell jobban megalázd magad, így is a GYK-ra teregeted ki a szennyest.


Szóval inkább nőjj fel és beszélj vele.

2017. dec. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán bizalmat.
2017. dec. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy szeretné, hogy olyanná váljál, mint akik bejönnek neki, vagy legalább is érezd, hogy nem vagy biztonságban.
2017. dec. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!