Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban elítélendő, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban elítélendő, ha egy nőt a párja segíti anyagilag?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk úgy vállalja a közös kasszát, hogy a lánynak alacsonyabb a bevétele, vagy támogatja anyagilag, ameddig tanul...Itt most ne kitartásra gondoljatok, hanem pl a lány tanul, dolgozik mellette, de a párja is besegít neki anyagilag.


Ha komoly, több éves kapcsolatról van szó.


Csak mert sokan a prostitúcióval szokták egy lapon emlegetni az ilyesmit.


2018. jan. 3. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, az teljesen normális. Azon tűnődtem, hogy 23 éve ezt csináltam/ csinálom a párkapcsolataimban, de sosem bántam meg, és sosem voltak negatív gondolataim...
2018. jan. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, ezt csak te emlegeted prostitúcióként a visszatérő kérdéseidben, de attól még, hogy kivetíted a komplexusaid, még nem lesz igaz. Ilyen helyzetben még mindig teljesen normális dolog mindkét féltől támogatni a párját.
2018. jan. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Most akkor lány vagy nő? Egy felnőtt nő nem szorul rá más segítségére.
2018. jan. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen egy egészséges felnőtt kapcsolat. Ha a másik rászorul a segítségre, akkor természetes, hogy segítesz neki ha tudsz.
2018. jan. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Most akkor lány vagy nő? Egy felnőtt nő nem szorul rá más segítségére."


Pedig egy felnőtt párkaocsolat épp arról szól, hogy segítünk a másiknak, mikor szüksége van rá. A férjem volt már pár hónapig munkanélküli, és kétszer rákos, több hónapig tartó kemóval és munkakieséssel. És természetes volt, hogy segítettem neki. Mint ahogy ő is segített nekem, mikor külföldre költöztünk, és itt tanultam, hogy később jobb munkám legyen. Addig eltartott, most meg jól keresek. Nem tudom ezzel mi a baj.

2018. jan. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!