Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem furán magamat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem furán magamat az exem és az új barátnője láttán?

Figyelt kérdés
Az exemmel nagyon szerelmesek voltunk, alig voltak vitáink. A kapcsolatunk a szüleim miatt ment tönkre, akik nem akarták őt elfogadni, 8 hónapig próbáltak nekünk mindig keresztbe tenni és otthon mindig veszekedés volt. Szüleimmel laktam, elköltözni meg nem tudtam mert még egyetemre jártam. Besokaltam, sírva szakítottam vele, hogy nem bírom az otthoni nyomást és neki is sokkal jobb lesz ha szétmaradunk és nem egy szenvedés lesz a kapcsolatunk, ahol folyton veszekedni kell másokkal. Azóta nekem lett új párom, boldog és szerelmes vagyok. Viszont tegnap az interneten véletlenül rábukkantam az exem új barátnőjére és ahogy láttam a sok közös képüket, olyan rossz érzés elfogott. Nem is irigység, vagy féltékenység. Szomorúságnak mondanám. Persze nagyon örülök, h boldog az exem, mert hihetetlenül sajnáltam az egészet, h szinte egy semmi dologért mentünk szét, mégis elszomorodtam ahogy láttam őket. Ez elmúlik? Ez a rossz érzés? :( Nem akarom magamat sajnáltatni, de ilyen még sosem volt velem...
2017. aug. 24. 11:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne nezegesd a kepeit es elmulik.
2017. aug. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez normális érzés. Viszont tartsd meg magadban, szegény exed mellett nem tudtál kiállni, neki is joga van a boldogságra
2017. aug. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért az nem semmi kicsiny dolog, hogy a szüleid elmarták őt, én még azelőtt elmenekültsm volna, hogy te szakítasz. Javaslom, tisztázd az őseiddel, hogy ezt miért tették
2017. aug. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2# Figyeld, kiálltam mellette mindig is, DE tudtam, h neki belül ez a dolog fáj, h a szüleim nem fogadták őt el, még akkor is ha nem mondta ki és úgy tett mintha nem érdekelné. Nem akartam neki több fájdalmat okozni,h nem élhet normális kapcsolatban és még a mai napig úgy hiszem, h jól döntöttem. Most már olyan boldog, ahogy velem talán sosem tudott az lenni. Lehet a legjobb dolgot tettem vele és én ezt akartam :)
2017. aug. 24. 12:16
 5/14 A kérdező kommentje:
3# Ők bebeszélték maguknak, h nem hozzám illő, számukra nem volt szimpatikus és ők ezt eldöntötték, nem tudtuk átmásítani a gondolkodásukat, pedig az exem tényleg mindig a szívét lelkét kitette értem, h bizonyítsa, h szépen megvagyunk.
2017. aug. 24. 12:18
 6/14 anonim ***** válasza:
Szomoru tortenet. En is elszomorodnek
2017. aug. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, tudod, hány ilyen házaspár van?

Csak az ő szerelmük erősebb volt, vagy komolyabbak a szándékaik. Saját anyósom nem tud igazán elfogadni.

Ne nézegesd a képeit, örülj a boldogságotoknak az új pároddal.

2017. aug. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Dehogy álltál ki, hiszen te írtad, hogy végül ezért szakítottál vele. Gondolom, neki milyen pokoljárás lehetett ez a kapcsolat, örül, hogy talált egy rendes lányt.

De persze, ha téged ez megnyugtat, hitesd el magaddal, hogy kiálltál mellette :)

2017. aug. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Fuha, itt mindenki nagyon okos, mert megtudott egy morzsányit a kapcsolatunkból :) "Sajnos" senki sem egyforma és nem mindenki tud úgy élni egy kapcsolatban, h feszültség van körülötte. Ki tudja mi lett volna ha együtt maradunk. Lehet addigra már ő szakított volna, mondván, h elege van a sok veszekedéstől és nem bírja, h mindig drámázás megy. Aha, gondolom ez érthető lett volna és nem az lett volna mondva, h "cserben hagyott", hanem, h igaza volt...

Tudtam, h boldogabb tud lenni. És igazam is lett. Nem azért szakítottam, mert nem szerettem,vagy mert nem akartam vele lenni, hanem mert tudtam, h nem szabad önzőnek lennem és egy olyan kapcsolatban tartani foggal körömmel, biztatni, h "Minden helyre jön" szövegekkel, amikor tudtam, h sosem lesz olyan a helyzetünk és h inkább legyen meg az esélye a nagyobb boldogságra. Ebbe nem tudom, h mi volt a cserbenhagyás. Igen, akkor cserben hagytam! De tudtam, h miért hagyom cserbe. Nem azért mert mondjuk találtam jobbat, vagy mert kiszerettem belőle... Hanem mert tudtam, h ezzel sokkal jobbat teszek vele! Most lehet, sőt biztosan boldogabb mint amilyen velem volt. Lehet, h valaki még mindig úgy gondolja, h nem így kellett volna, de most már biztosabb vagyok, h jól tettem, h szétmentünk. Csak nem gondoltam, h ilyen rosszul fog érinteni, ha látom is :) De egy cseppet sem sajnálom tőle!

2017. aug. 24. 13:20
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Új párod van boldog vagy, akkor ne az exed és a párja képeit nézegesd.
2017. aug. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!