Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha meglátom azt a bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meglátom azt a bizonyos csajt, akkor szinte mindig elkezdek vigyorogni. Hogyan tudnám magamat kontrollálni?

Figyelt kérdés
Van egy elképesztően szép és aranyos pici csaj, akit nagyon ritkán szoktam látni, de ha rápillantok olyan kontrollálhatatlan érzelmeket vált ki belőlem, hogy mindig elmosolyodok akaratlanul, mert annyira jó a kisugárzása és ráadásul nagyon vonzó. Szűz vagyok (huszoniksz éves), de ha nem lennék az szerintem akkor is ezen érzések fognának el. Hogyan tudnám elfojtani az érzéseimet, hogy ne tűnjek egy kiéhezett vigyorgó hülyegyereknek?

2017. jún. 21. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Miért nem lépsz? Menj oda hozzá és hívd el valahova... kv, séta, piknik, akármi...

Nem gáz, hogy rámosolyogsz, az gáz, hogy nem lépsz semmit.

2017. jún. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Ez tudat alatt történik, úgyhogy nem fogod tudni kontrollálni. De miért tűnnél mosolygós pasiként egy "kiéhezett vigyorgó hülyegyereknek"? Ezt nem értem.
2017. jún. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2: Mert olyankor meg is vagyok zavarodva. Elkezdek izzadni, idétlenebbül/kötötten mozdulok. Szóval egyáltalán nem arról a természetes mosolygásról van szó, hanem a félszeg béna szűzpasi idétlenségről. A leszólításnak meg azt hiszem ebben az esetben nem sok értelme lenne főleg, hogy a csaj számára én tulajdonképpen egy vagyok a sok közül (magyarul semmi "jelet" nem ad nekem, aminek a hatására indokolt lenne leszólítanom).
2017. jún. 21. 17:12
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Mi is úgy jöttünk össze 4 éve, hogy a barátom (egy huszonéves szűz pasi volt) miután ő többször látott megszólított. Először nem volt a legszimpibb, de tett érte, hogy az legyen.
2017. jún. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezen mit kontrollálni. Menj oda és mondd meg, hogy oda kellett menned megismerni, mert tetszik, ha idétlenül érzed magad közben, mondd meg nyugodtan, hogy zavarban vagy, mert nem szoktál ilyet csinálni. De kár túlizgulni. Ebből könnyen összejöhet, ha pedig mégsem, akkor nem lesz kevésbé a tied, mint most.
2017. jún. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!