Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, ti milyen típusú nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti milyen típusú nőket kedveltek?

Figyelt kérdés
Hosszútávra akár feleségnek. Aki erős, lehet rá támaszkodni vagy aki érzékeny, gyámolításra szorul. Vagy a 2 együtt?
2018. jan. 4. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Önálló, tud magáról, magára gondoskodni, lehet vele kommunikálni őszintén, lehet vele problémákat megoldani, nem pánikol be minden kis dolgon, igényes, ad magára, de nem az a cicababa stílus és érett gondolkodása van, realista, magasabb IQ-val.
2018. jan. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Aki érzékeny, értelmes és nincs elhízva.
2018. jan. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Számomra az első a vonzó.
2018. jan. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a kettő együtt
2018. jan. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#3 És hogy akarod kideríteni, hogy valaki tejesen őszinte-e? Ezt sehogy nem fogod tudni, mert nem lehetsz minden pillanatban vele. Ezért kell a bizalom.
2018. jan. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az erőseket.
2018. jan. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Erős, akire lehet támaszkodni, meg tud oldani egyedül mindent. Úgy mellékesen, el is tart. Nem kell tolongani, már megtaláltam ezt a nőt.
2018. jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért végletekben gondolkodsz? Alapvetően nem amiatt szeretek meg valakit, hogy mennyire érzékeny vagy mennyire erős.
2018. jan. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, én éppen emiatt léptem ki a házasságomból mert észrevettem hogy kezdek lassan mindent megoldani a férjem helyett ami az ő dolga lett volna. Ilyen nőt akar a többség?
2018. jan. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Az emancipáció korában élünk, nem?

Ezt akartátok elvégre, hát most megkaptátok.

2018. jan. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!