Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Titeket zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Titeket zavar, ha a barátnőtöket/párotokat más férfiak megbámulják az utcán vagy társaságban?

Figyelt kérdés

Ilyenkor

- féltékenyek vagytok?

- közömbösek?

- netán tetszik nektek a dolog?


2018. jan. 5. 08:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, ha mások megnézik a barátnőmet.
2018. jan. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem imponál, ha a barátnőmet megnézik, mert azt jelzi, hogy jó csaj, és erre büszke szoktam lenni. Amúgy meg ilyesmire szerintem csak ostoba ember lehet féltékeny...
2018. jan. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Lehet ám olyan helyzet, hogy a nő direkt arra utazik, hogy az utcán megnézzék, pl. mert a pasijától hiányolja a figyelmet, a törődést. Ezért direkt öltözik kihívóan, sokat sejtetően. Ilyenkor a párjának kell észbe kapnia, és levágni, hogy a barátnője ezzel üzenni szeretne neki: "szívem, az utóbbi időben eléggé elhanyagolsz, kérlek, figyelj oda jobban rám - mert te is látod, egy szavamba kerülne és pikk-pakk le tudnálak cserélni".
2018. jan. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nézni nézheti, de meg már ne szólítsa főleg ha látja is hogy ott vagyok. Kinek kell a balhé?
2018. jan. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem zavar, mivel nincs barátnőm...
2018. jan. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20 éveimben rettenetesen zavart, főleg ha szóba is elegyedett idegen pasikkal, nem tudtam ezeket a helyzeteket megfelelően kezelni. Kellett egy jó 10 év mire rájöttem, hogy rosszul álltam a dolgokhoz és azóta büszke vagyok ezerrel. Mondjuk ehhez kellett néhány durva szakítás is, de az élet nagy tanítómester!!!
2018. jan. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk ez természetes volt mindig és ilyen eseteknél össze néztünk mosoly, nevetés. Na és mi is megnézünk, nekünk tetsző embereket.

Van szeretet, szerelem, bizalom, ez nem okozhat problémát.

Volt eset, egy pasi szeme majd ki esett, úgy bámulta a párom mellét. Jeleztem a páromnak, még egy gombot a blúzon:) Eredménye, a pasi úgy helyezkedett, hogy elterült a földön. Napokig nevettünk, ha eszünkbe jutott.

2018. jan. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem nagyon érdekel a dolog, nem zavar és nem is tetszik
2018. jan. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem zavar, legalább ebből is tudom, hogy bombanő. Mist nincs senkim. F
2018. jan. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Diavolino44 ***** válasza:

En sokat valtoztam ezen a teren, husz evesen homlokegyens mast mondtam mint most. Egy no ne oltozkodjon feltunoen nelegyen ribizli akinek mindenkinek mutogatja magat. Ez volt anno.

Most pont azt szeretem ha csinos, s tetszik maganak, masok is megdicserik, en is megdicserem. Jobb kedve lesz, s ettol a kapcsolat is gordulekenyebb.

2018. jan. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!