Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan próbáljak ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbáljak ismerkedni egy egyetemi eseményen?

Figyelt kérdés
Hali, láttam, hogy hamarosan nem sokkal a vizsgaidőszak után lesz egy jégkorcsolyás esemény az adott egyetem hallgatóink számára. Én tudok jégkorizni és tervezek arra elmenni, viszont az a baj, hogy nekem nincs jelenleg női párom (igaz, nem kötelező párban menni, de gondolom majd úgyis sok lány a pasijával lesz majd). Én most vagyok a szakomon elsőéves és ugyan sok lányhallgatótársammal jóba vagyok, de sajnos még egyikkel sem sikerült párkapcsolatot kiépíteni, viszont szerintem egy ilyen esemény erre lehetőséget adna arra, hogy akár hosszabb távra is kialakítsak valamelyik lánnyal komolyabb kapcsolatot. Az szerintetek jó módszer lehetne, ha mondjuk odamegyek egy egyedül lévő lányhoz és felajánlom neki hogy megtanítom korizni, ha esetleg nem tud?

2018. jan. 5. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
HA egyetemista vagy és csajozási tippeket kérsz akkor ott nagy bajok vannak
2018. jan. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jobbat mondok. Menj egy barátoddal együtt, ugyanis a lányok is párban, hármasával vannak. Én soha, soha nem mentem egyedül sehová, mindig csak barátnőkkel. Emlékszem első évesként egy szingli barátnőmmel mi is elmentünk korizni, de csak külföldiek jöttek oda, közülük is az egyik meleg volt és csak hülyéskedtek. Mi is irigykedve néztük a párokat... Én még nem beszéltem olyan lánnyal, aki egyedül ment volna, szóval az egyedül lévő lányokra vadászni szerintem kicsit naiv elképzelés, és a kudarcokat is könnyebb lesz feldolgozni egy haverral.
2018. jan. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!