Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a húgommal hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék a húgommal hogy elfogadja a páromat?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok tavaly január óta ismerem a barátomat,márciusba pedig bemutattam őt a szüleimnek,akik rögtön elfogadták és szimpatikusnak találták ám a 19 éves húgom nem nagyon kedveli őt és nem értem miért. Hiába kérdezem tőle mi a gondja vele kikerüli a választ,amikor a barátom nálunk van akkor folyton megjegyzéseket tesz, hogy "mikor megy már haza" stb és ez nekem is meg a barátomnak is kellemetlen. Anyumék azt mondják őt így kell elfogadni de ennél jobban ismerem a húgomat szerintem megviselte hogy 3 évvel ezelőtt a szüleim szakítottak és anyumnak új párkapcsolata van,nevelőapumat azonnal elfogadtam a húgomnak viszont időbe telt. Arra is gondoltam már,hogy idáig sülve-főve együtt voltam vele viszont változott a helyzet mert képbe van a párom és idén össze akarok költözni vele. Húgom még tanul,anyumékkal él. Mit tehetnék vele hogy elfogadja a páromat? Szüleim se élnek örökké utána meg rossz lesz a kapcsolatunk? Vagy engem majd szívesen lát vendégségben páromat majd semmibe veszi?
2018. jan. 5. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy fogadtasd el vele. Ilyen szerintem nem is létezik. Vagy elfogadja,vagy nem. Ez rajta múlik nem rajtad.


Ami viszont gáz,hogy még nem szóltál rá,hogy ne tegyen megjegyzéseket. Engem nem érdekelne,hogy elfogadja e a párom,de beszólogatni semmi joga. Inkább védd meg a kedvesed és állj ki érte.

2018. jan. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

A húgod bepróbálkozott nála mikor nem láttad, és nem dugta még.


Azóta durcizik ha meglátja.

2018. jan. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

,,Arra is gondoltam már,hogy idáig sülve-főve együtt voltam vele viszont változott a helyzet mert képbe van a párom és idén össze akarok költözni vele."


Te nem tudod milyen érzés ez, amikor van egy testvéred aki egyszer csak megszűnik mert lesz kapcsolata. Hát elárulom, hogy nem túl kellemes... Te nem érzed át mert ott van a barátod akivel jól el vagytok.

Nővérem is, kiment külföldre, barátja lett, hamarosan esküvő, és ennyi. Régen sülve főve együtt voltunk, ma annyi a kapcsolatunk, hogy kéthetente megkérdezi, hogy minden ok? mondom: minden ok. Kb. ennyi a kommunikáció.


Húgommal is ez volt, most lett vége egy 10.hó-s kapcsolatának. Addig szinte megszűntünk egymásnak létezni, pedig ő a legjobb barátom, a testvérem. És volt, hogy napokig egymáshoz se szóltunk.


Én is ezt csináltam anno.

Undorító egy dolog ez a szerelem. Elb assza az embereket. A testvéredet születésedtől kezdve ismered, aztán betoppan egy full idegen, és ő hirtelen fontosabb lesz mindenkinél. A szülők az más téma, a szülök persze hogy örülnek, hisz a gyereknek végre van valakije, és akkor nem marad egyedül, lesznek unokák stb.

A testvéri kapcsolat pl. számomra mindig szorosabb volt mint a szülői. Nálunk anyám és apám sose beszélgettek úgy velünk, mint mi egymással.

2018. jan. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én erre annyit mondok, hogy tiszteletben kell tartani a másik kapcsolát. Mert jöhet neki is még olyan kapcsolat, ahol lehet, hogy a hugodat fogják tőled elmarni. És nem tudhatja, neki mikor lesz majd rátok szüksége. Nálunk is ez volt a helyzet. Völegényem huga 3 éven keresztül furt engem. A páromat pedig csak "anyagi" okok miatt hiányolta. Azt hitte, ha bunkózik velem, akkor ott hagyom. A nagy jó testvéri viszonyra hivatkozva már sztorikat is kitalált rólam, amit a páromnak a hátam mögött el is mondott. Ekkor jött rá, hogy hazudik, mint a víz. Főleg már mikor azt állította, hogy én meg akartam verni. Párom tudja, ha én ilyenre vetemednék akkor annak lenne nyoma (tanultam harcművészetet). De emellett csak veszekedni tud vele. Nincs hozzá egy kedves szava sem. Igen néha hiányzik a tesó, de azt meg lehet beszélni. Itt irigységről van szó. Nálunk is itt kezdődött. Elmentünk valahova, ők is elmentek oda. Eljegyeztek, ő is kisírta. Gyerekről volt szó, ő már terhes... Hagyd rá. Nem érdemes belemenni. Nálunk elharapózott a dolog, mert már nem is beszélnek. Azért mert neki nincs kit ugráltatni és pénzzel lehúzni és irigy a boldogságára. Pedig a saját kapcsolatát kellene rendbe tenni, mert lenne mit. Mondd neki hogy nem kell szeretni a párodat, d miattad fogadja el. Gondolom nem adott okot arra, hogy utálja..?
2018. jan. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!