Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nem helyesli a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem helyesli a kapcsolataimat. Mit tehetnék, hogy elfogadja a barátaimat?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk együtt, és most mutattam be Őt a baráti körömnek. Többnyire a 30-as korosztályba tartozik mindenki. Azóta a párom azt mondogatja, hogy nem helyesli, hogy 18 (lassan 19) éves fejjel ilyen ''idősek'' társaságát keresem. Egy önismereti trainingen állt össze csapat 1,5 éve, azóta általában együtt töltjük a szabadidőnket (kirándulás, teázás, beszélgetés, stb). Nem is tud ellenük más kifogást hozni, csak hogy idősek... Egyébként én nagyon jó kapcsolatban vagyok a párom barátaival, akik szintén az említett korosztályba tartoznak. Miután megismertem őket, sokszor mondták a páromnak, hogy min. 5-10 évvel idősebbnek tűnök, és nagyon jól beillek közéjük. (A párom 26 éves.)

2012. máj. 22. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mondd neki, hogy ennyi erővel a saját kapcsolatotokat is ellenezhetné (ő is majdnem 30...)
2012. máj. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán hülyén hangzik, de lehet, hogy apáskodni akar fölötted. Nyilván érettebb vagy a korodnál, ezért vagy idősebbekkel körülvéve, de a párod mégsem tud eltekinteni az életkorodtól. Talán őt mégis zavarja a korkülönbség, ami köztetek van. Esetleg egy irányíthatóbb lányt akar, ezért vadászott az épphogyfelnőtt-korosztályban.
2012. máj. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Salx Narval ***** válasza:
Másról van itt szó, csak ezt találta ki, még faggasd egy kicsit.:D
2012. máj. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 perfectlie ***** válasza:
Valószínűleg féltékeny.
2012. máj. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak féltékenykedik.
2012. máj. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát már nem azért, de szerintem mindenképpen beszéld meg vele, h ők a barátaid, akik ráadásul jófejek, normálisak, csak épp kicsit idősebbek. Na és? Ha ezt nem tudná felfogni a párom, repülne...
2012. máj. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!