Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, miért szoktátok megbanni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, miért szoktátok megbanni az egy éjszakás kalandokat?

Figyelt kérdés
Értem, hogy alkohol is játszik általában, meg izgató a tudat, hogy soha többé nem látod a srácot, de a nők mégis úgy számolnak be róla, hogy "sajnos már előfordult". Miért kell megbánni? Miért nem lehetne csak élvezni a szexet és nem arra gondolni, hogy "jó ég, holnap ez milyen ciki lesz"?

2018. jan. 5. 16:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Férfiként én is bántam már meg. Miért? mert rájöttem, hogy butaság volt. Nem okozott akkora örömet, mint amekkorát csalódtam magamban.
2018. jan. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mert ha neten ismerkedem, élőben randizom komoly kapcsolat céljából egy férfival, akkor nem azt kérdezi először, hogy hol dolgozol és mennyit keresel, mit a nők, hanem, hogy hány partnerem volt előtte, hogy az utolsó kapcsolatom miért ért véget, és hogy hány fiúval feküdtem le. No ezt lehet nem az első talinál, de a másodiknál, vagy az első csók után biztosan.

És nem egy olyanról tudok, hogy a lélektani határ az egy kezemen meg lehessen számolni volt.


Én értem ezt, és meg is értem.

De ezért bánja meg sok nő, de mesze nem az összes nő.

Mondom ezt úgy, hogy életemben nem volt egyéjszakás kapcsolatom.

2018. jan. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Érthető, de aki lefekszik egy újonnan megismert férfival, az nem a komoly kapcsolatra hajt. Esetleg igen, csak a pillanat hevében beadta neki a derekát. Más a szituáció.
2018. jan. 5. 17:08
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
Nem érted. A későbbi életút miatt, erre előre gondolva bánja meg. Egyszer majd akarhat komolyat. Mint az, hogy értelmes nő nem küld meztelen képet magáról, mert a jövőben lehet belőle baja. A pillanat hevében lehet elküldi, de sokan megbánják. Az előre látás miatt bánja meg. Szerintem.
2018. jan. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szokásnak nem mondanám, mert egyszer csináltam, de azért bántam meg, mert rossz volt. Azelőtt sem szereztem pozitív tapasztalatokat a szexualitásról, az az egy meg még jobban elvette a kedvem. Jó lenne elfelejteni.
2018. jan. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%
Ki miért bánja meg, vagy egyáltalán megbánja e. Az exemmel, már terveztük a komolyabb dolgokat, közös ház, gyerek, mikor elmondta, voltak egyéjszakások. Ennél a pontnál köszöntem meg, hogy megismerhettem és ennyi volt.
2018. jan. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sosem volt egyéjszakásom, de volt olyan hogy irtó hamar beadtam a derekamat, pedig valamiféle komolyat kerestem és hát....nem jött össze. Most már bánom és azon gondolkodom, ha nem zuhantunk volna olyan hamar egymás karjaiba, más lenne-e most. Együtt lennénk-e. Nem tudom. Így egy-két hét alatt lezajlott az egész kapcsolat-próbálkozás és mivel lefeküdtünk, hirtelen megnövekedett az eddigi partnereim száma. Még így is nagyon kevés a korom ellenére, de ez nem igazi kapcsolat volt. Nos, ha én ezen agyalok és emiatt őrlődök, mit szóljon az a nő aki egyéjszakásba megy bele?
2018. jan. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
Mert a nőknek nagyon fontos a külvilág megítélése, és attól tartanak, eme tettük miatt csorbulhat a nőiességük. A közhiedelem szerint a nők érzelmesek, szerelemre vágynak és komoly kapcsolatra, és pont emiatt tartják szégyenteljesnek, ha egy nő kalandba bocsátkozik. Nem tudják összeegyeztetni a nőkről kialakult képpel. A nőkben pedig egy ilyen eset után munkál a szégyenérzet, és meg nem történtté szeretnék tenni az egészet. Ebből a szempontból nehéz a nőknek, mert soha nem vállalhatják fel 100%-ig a vágyaikat, mindig szem előtt kell tartaniuk, hogy az adott helyzetben mit gondolnának róluk az emberek. Emiatt némileg korlátok közé zárva élik az életüket, de legalább megbélyegzéstől mentesen.
2018. jan. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mert béna volt a pasi.
2018. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Régen koleszos időkben a csajok többsége a rossz szex miatt bánta a dolgot. Sokszor volt, hogy a pasi csak belesült 5 perc alatt és leheveredett aludni. A lány meg nézhette a plafont és elmélkedhetett az élet nagy kérdéseiről.

Az egyéjyzakásoknál azért megesik, hogy mindenki kiveszi a dologból amit tud, ha nem vessen magára. (Egyetemista körökben legalábbis így zajlott anno)

2018. jan. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!