Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek megis mi értelme?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek megis mi értelme? Várnak ettől valamit?

Figyelt kérdés
Többször előfordult mar ez velem, legutóbb epp ma es eléggé dühítő, amikor fiatal fiúk es ‘ferfiak’ (legtöbb esetben munkások (de ezzel most nem szolok le senkit, csak a megfigyeleseim alapján), csak a ruhazatbol azt vettem le, hisz festékes munka ruhában voltak) meglátnak es beszologatnak, szólnak egymásnak majd mind elkezd bámulni közben hangosan kielemeznek... Máskor amikor az utcán megyek es elmegyek egy építkezés mellett ott is ez, meglát az egyik, szól a tobbieknek majd elkezdenek bámulni, de folyamatosan, nagyon irritáló. Es nyilván ez nem csak velem történik, mindenkit megbamulnak, beszologatnak aki fiatal lány. Kerdezem en, van e valakinek bármi sejtese hogy ennek mi értelme? :D Nyilván itt senki nem csinál ilyen, legalábbis nem feltételezem, de hatha van valami sejtesetek. Ettől várnak valamit? Hogy majd az adott lány beindul ettől vagy odamegy ismerkedni vagy mi? Hihetelen es rettentő undorító, a mai eset is az volt, ráadásul rokonnal voltak azok meg ott hangosan kiveseztek a kinezetem, jöttek utánunk, szánalmas es visszataszító. Mi értelme ennek? Tudom legegyszerűbb visszaszolni, de ilyenkor soha semmi nem jut eszembe :D

2018. jan. 5. 17:44
 1/10 anonim válasza:
0%
Nem szégyen az, ha jó a segged, és nagyok a xsöcseid.
2018. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Unalmas a munkájuk. Másrészt meg ez ilyen kérkedés, amihez hasonló az állatvilágban is előfordul. Attól, hogy ez neked nem tetszik, még nem fog változni.
2018. jan. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Néhány proli ettől érzi magát nagy kannak. Én volt, hogy megfordultam és megkérdeztem, hogy mi a problémájuk? Egyből elkussoltak és a földet nézte mind.
2018. jan. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha fütyülgetnek, ezt kérdezd tőlük: "Mi az, rigó bhaszta anyátokat? :) Amúgy nyilván semmi értelme annak, amit csinálnak, de 1 bites agykapacitással nehéz lenne nekik felfogni, hogy nagyon gáz, amit művelnek.
2018. jan. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi értelme? Pontosan az az érzés, amit leírtál, mit érzel ilyenkor. Ettől többet akarnának, akkor ők is másként közelítenének. Az a nő, aki ezt közeledésnek veszi, az azon a szinten van, hogy el lehet vinni dugni.
2018. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak konstatálják a meszelő szellemóriások, hogy menyire d*gnának. Hiába egybites processzorral komolyabb cselekedetre képtelenek.
2018. jan. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezzel egymás előtt menőznek. Ilyen alacsony szinten vannak agyilag, hogy az a nagyobb kan, akinek egy nő láttán nagyobb perverzió jut eszébe.
2018. jan. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hogyhogy mit varnak? Szorakoznak. :) Tetszik nekik ha “ideges, zavart, mosolygos leszel”. Ha elmosolyodsz az o napja is jobb lesz. Ennyi.

32N

2018. jan. 6. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De olvasva az elobbi kommenteket, sok megertes empatia es szeretet nem szorult az emberekbe. Nem tudom mi a jobb. Egy gyulolkodo buta gyerek, vagy a vidam munkasember. De igazatok van egy Magyarorszag. Jobb lenne ha ott sírna. Mind, mindig...
2018. jan. 6. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, szerinted a vidámság és a suttyóság ugyanaz? Igazad van, ez Magyarország... :D
2018. jan. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!