Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg baj, ha egy kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg baj, ha egy kapcsolatban élő nő csinosan, szexin öltözik?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolatban élek, és szeretek miniszoknyát, harisnyát hordani, esetleg tavasszal kicsit kivágottabb felsőket felvenni bőrdzsekivel és feszes nadrággal.

Már a párom több haverja is megszólt ezért a hátam mögött, hogy szemétség a nőknél sikertelen, szexéhes, elkeseredett férfiakkal szemben, csak dühítem őket, ezért van ennyi nemi erőszak, vagy pedig másoknak akarok tetszelegni, és a páromat alázom meg ezzel.

Pedig szimplán csak szeretek nőies és csinos lenni, és örülök, ha a párom büszke rám.


Ti mit gondoltok?


2018. jan. 5. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Azt, hogy hülyék a párod haverjai.
2018. jan. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Akkor járjál zsákban meg takard el a fejed, azzal talán nem dühíted az elkeseredett, sikertelen szexéhes férfiakat.. amúgy meg ki nem sz*rja le őket? Azt veszed fel amiben jól érzed magad
2018. jan. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Természetesen minden nőnek joga van azt hordani, amiben jól érzi magát. Csak a férfiakat kritizálják, ha ők ugyanígy tesznek. :)
2018. jan. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
Csinos és nőies akkor is lehetsz, ha nem egy neccharisnyás-miniszoknyás ordas k.rvának öltözöl...
2018. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem öltözöm ordas k.urvának, jó ízlésem van. Nem vagyok az a k.urvás, kihívó fajta, általában a letisztult, a csinos és a szexi határán vagyok, nagyon ritkán vagyok merész.
2018. jan. 5. 21:19
 6/11 Diavolino44 ***** válasza:
82%
Szerintem teljesen, jo, nincs ezzel problema.
2018. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

Tudod, nem az számít, hogy te mit gondolsz önmagadról, mert te saját magaddal szemben -nyilván - elfogult vagy. Ha én azt mondom, hogy én bombanő vagyok, akkor az tuti, hogy úgy van?

Hidd el, ha a környezetedből többen is mondják, hogy gáz, ahogyan öltözködsz, abban van valami. És ebben az esetben ne szégyenítsd a pasid, ha szereted!

2018. jan. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 acelsziv ***** válasza:
58%

7: Ez marhaság. Azért ne értékelje már le magát, mert seg gfejek veszik körül.

"szemétség a nőknél sikertelen, szexéhes, elkeseredett férfiakkal szemben" Szerinted az ilyen szánalmas véglények véleménye mennyit számít?

2018. jan. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem elég gáz
2018. jan. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem nem baj - mint a dedo 1 ben
2018. jan. 6. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!