Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek komolyan gondolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolja a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Egy barátomnak elég sokáig nem volt kapcsolata. Most össze jött egy nővel, de van neki egy kisgyereke. Eleggé óva intem a barátom ettől a helyzettől. Főleg, hogy a nő nem dolgozik a szülei fizetik neki a lakását meg mindenét. Tartok tőle, hogy pènzügyileg kihasználja a barátom. De ő meg olyan szerelmes lett,hogy nem látja a fától sz erdőt.

Nem tudom, hogyan tudnàm felnyitni a szemét hogy ez nem biztos hogy okos lèpés.

Nem tudom, hogy a nő komolyan gondolja e a kapcsolatot vele.


2018. jan. 6. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne szólj bele más életébe, akár a barátod, akár nem. Nem is ismered a nőt, nem a te dolgod az, hogy kivel van együtt egy barátod. Féltheted, és a véleményedet elmondhatod, de bele nem szólhatsz.
2018. jan. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Dettó ez volt velem, vagyis 5hónap után nem dolgozott exem, a szüleivel élt cigizett. Azt mondta 13hónap után vegyek ki egy lakást ő a családi pótlékkal beszáll. Utódomnak volt lakása befogadta, a pasi a gyereket hozta vitte az oviba a lány félreszexelt egy harmadikkal!
2018. jan. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Alapvetően ettöl tartok én is. Szerencsére még nincsen szó ilyenről hogy összekiltözzenek. De ettől még inkabb óva intenem.
2018. jan. 6. 15:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Tanácsot adhatsz neki,de az ő élete,az ő döntése.Te látsz kívülről róluk egy képet,de ő ismeri a nőt.Ezt neki kell végigèlnie.
2018. jan. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2es vagyok! Amikor a lány elkezdi mondani" mi kis család vagyunk" akkor kell èsznél lenni. Vagy amikor a gyereket eszközként használja érzelmi zsaroláshoz. Ha el akarja hagyni a gyerekkel felhìvatja. Ha más lányra néz egy családit tesz tönkre ezután jön a pènzügyi gond.
2018. jan. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hogy a lány mond e ilyeneket. A barátom mondta egyszer hogy milyen jó érzés neki hogy lett egy családja. Nem tudom nekem ez nagyon kívül esik a konfortzónámtól
2018. jan. 6. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!