Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet találni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet találni egy olyan lányt, aki nem csak átver és kihasznál, hanem komolyan is gondolja a kapcsolatot? Van egyáltalán ilyen?

Figyelt kérdés
Eddig 3 lánnyal volt dolgom.De mindegyik csak szórakozott velem,átvert,kihasznált,majd ha megunta a játszadozást,eldobott.Eddig az összes ilyen volt.Ezek után nem tudom,hogy akarok e egyáltalán foglalkozni a lányokkal,az összes csak szórakozik.Van egyáltalán olyan lány,aki nem ezt csinálja? Szerintem a lányoknak nincsenek érzései,férjhez is csak azért mennek,hogy az majd eltartsa őket.Majd,ha találnak egy jobbat,azt is elhagyják.Szóval nem tudom,van e egyáltalán értelme a kapcsolatoknak.A lányok következmény nélkül játszhatnak mások érzéseivel.Ha egy fiú ezért csúnya jelzővel illeti,még ő lesz a tapló.Ha meg belevaló a gyerek és fel is pofozza a csajt (amire volt példa a környezetemben) akkor meg mindenki a fiú ellen lesz,meg akarják verni,meg minden

2016. jún. 12. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Van, de azok foglaltak. :3
2016. jún. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Miért nem lehet találni egy olyan lányt"

"Eddig 3 lánnyal volt dolgom."


Talán nem 3 lányból kellene leszűrnöd ezt.....keress máshol.....

2016. jún. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert a komoly lányokat nagyon sokan csak pozitív energiaszippantásra használják.
2016. jún. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem konkrétan a szüzességemet vette úgy el a srác, hogy átvert, csak tudni akarta, milyen egy szűz csajjal. Aztán eldobott.

Egy másik tudtomon kívül szeretővé tett.

Egy megvert és megerőszakolt.

Ennyiből leszűrhetném hogy minden férfi egy farokorientált s...ggfej.

Ha anno így döntök, most itt szürkülhetnék egyedül a házamban.

De inkább rendbetettem az életem, a lelkem szaksegítséggel.

Így lett egy csodás férjem és két kislányom.

Inkább arra deríts fényt, miért lépsz mindig ugyanabba a lócitromba.

Fejlődni nehéz. Fáj. De megéri.

2016. jún. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3 lánnyal volt eddig dolgod és ilyen lazán dobálózol az 'összes lány ilyen' monológgal? Talán nem 3 lányból kéne következtetést levonni egy egész női nemre, nen gondolod? Nem is értem miért kell folyamatosan általánosítani..

Azt hiszed a pasik között nincsenek ilyenek? Azt hiszed ők nem szoktak játszani más érzéseivel és nem verik át a lányokat?! Engem is vett már h*ülyére nem 1 pasi, mégsem állok neki nyivákolni, hogy az összes pasi egy r*ohadék, mert tudom, hogy nem így van!

2016. jún. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3-ból 3.Ha 10 lett volna,akkor 10 vert volna át.A szakítást,válást is általában a lányok/nők kezdeményezik,mert megunják a pasijukat.Ez is egy szolid csöndes lány volt,nem iszik,nem bulizik,magától egy szót se szólna,mégis átvert.
2016. jún. 12. 12:52
 7/8 anonim ***** válasza:

#6: Szimplán szánalmas vagy és mindent csak hárítani akarsz a másikra.. Nyilván te tökéletes vagy, az összes többi nő pedig egy r*ohadék, aki csak át akar verni téged meg a többi férfit. Ilyen felfogással csoda, hogy egyáltalán szóba állt veled egy lány. Nagyon undorító dolog 1-2-3 lány alapján mocskolni az összes létező nőt a Földön.


A válásos példád is csak egy baromság, mert te így akarod látni, de erre tudsz mutatni hivatalos statisztikát is? Hogy a nők kezdeményezik többségben a válást? Nézzük már meg a túloldalt: rengeteg pasi van, aki szülés után például hozzá sem akar nyúlni a feleségéhez, mert megereszkedett melle, jajj felszedett plusz x kilót blabla. Az idő múlásával jön majd szépen elő, hogy már nem olyan lapos a hasa, nem feszes a segge. Nincs már kedve annyit szexelni, veszekedések és a hasonlók. Sokan szeretőt tartanak, mert az persze jó, ha van aki hazavárja főtt kajával meg tiszta lakással. Hülye lenne otthagyni a kényelmet. Szóval gondold inkább végig, hogy miket beszélsz és ne a megsértettség beszéljen belőled, mert ez iszonyat visszatetsző, hogy csak a másikra tudsz mutogatni.

2016. jún. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát tudod igen van normális lány, csak éppen őket meg a férfi társaid nem tudják megbecsülni. Mert pl. én mindent megtennék érte és ő ezt anyáskodásnak érzi, pedig utólag belátta, hogy ez nem így van... Sokszor tényleg tudtok hülyék lenni, ugyanigy mi nők is, de maradjunk annyiban, nagyon nehéz normális társat találni. Meg nagyon igaz a mondás, hogy akiért bármit megtennél neki sosem leszel elég jó! És tudod nő létemre megteszek mindent érte és a felét sem kapom vissza, szerintem sokunknak elég lenne, egy kis bók de hát egy érzéktelen szar, szánalmas, aljas világot élünk, és ezen egyre nehezebb lesz változtatni!
2016. jún. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!