Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményük a nőknek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményük a nőknek egy olyan 35 éves pasiról, aki még mindig csak a 25 év alatti nőket tudja fűzni?

Figyelt kérdés

Mert azoknak nem számít még az egzisztencia, azoknak nem siet még a biológiai órájuk, azoknak nincsenek akkora elvárásai, még ráérnek kiélni magukat és bulizni és fesztiválra járni meg ilyenek. A delikvens pasi akár még a 20 alatti az ilyen 18-19 éves csajokkal is simán kikezd, pedig már 35 éves. Sokszor hazudja magát fiatalabbnak is, letagad pár évet stb.

Mi a véleményük az ilyen férfiakról az érettebb nőknek?


2018. jan. 7. 12:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
A fiatalabb nőknek nagyobb a piaci értékük.
2018. jan. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Nagy gyerek. Későn érő típus. Ahelyett, hogy már rég megkomolyodott volna, ergó fontos lenne számára a családalapítás, az ugyanolyan agyban éretlenekhez vonzódik.

Semmi baj nincs ezzel. Zsák a foltját mindig megtalálja. Hasonló a hasonlót vonzza.


Csak majd a későbbiekben ne csodálkozzon, hogy miért nem fog kelleni 40 évesen, és miért van egyedül, se gyerek, se család.


Már bocsi, de egy érett komoly 25 éves már dolgozik, van állása, saját keresete, aki komoly kapcsolatot, házasságot és családot szeretne. Nem mindenki agyilag éretlen 25 évesen és nem úgy viselkedik, mint egy kis tini.

2018. jan. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Egy 35 éves férfinak már régen megkellett volna komolyodnia! Sokszor elgondolkozom rajta, hogy van az, hogy 30 év alatti pasiknak már családjuk van, megnősültek, dolgoznak. A 30 év felettiek meg (tisztelet a kivételnek) még a fiatal kislányok után szaladnak, szexelgetnek össze-vissza, és egy normális kapcsolatban képtelenek megállni a helyüket. Az ilyen pasiknak lesz 50 évesen családjuk (ha lesz egyáltalán). Egy 35 éves ha a saját korosztályából képtelen párt találni magának, akkor ott gondok vannak. Pár szóval: komolytalan, és alkalmatlan egy párkapcsolatra.
2018. jan. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Most fejtettek ki,hogy gyakorlatilag egy érettebb ,veled egykorú nőkkel nem érdemes kezdeni.

Akkor miért érdekel,hogy mit gondolnak rólad.


Mondjuk nem tudom 35 évesen mégis mire vársz,meddig akarsz még laza kapcsolatokra hajtani,bár te tudod.

2018. jan. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
Nem akar családot. A korban hozzá passzoló nők szinte biztosan ezzel nyaggatnák már, a fiatalok meg nem, ráadásul azok mellett sokkal inkább érzi magát férfinak, tudja őket az életre tanítani, terelgetni, be tudja őket avatni a szerelem rejtelmeibe. Ők nem korlátozzák be, nem raknak rá béklyót, mint ahogy nagy valószínűséggel egy harmincas nő tenné, akit már megőrjít a folyamatos ketyegés...
2018. jan. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És? Vannak sikerei?
2018. jan. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolok semmit. Tegye azt, amit akar. Én sem szeretem, ha beleszólnak az életembe.


Az már más kérdés, hogy neki miért ennyire fontos, mások mit gondolnak róla.

2018. jan. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tegye azt, amit jónak lát, legalább engem békén hagy.


Azért én 25 év alatt is már dolgoztam főiskola mellett és lakásra gyűjtöttem pénzt, és fontos volt számomra, hogy idővel stabil megélhetésem legyen (munka normális fizetéssel), és ne szoruljak rá örökké arra, hogy valaki eltartson, a szüleim sem élnek örökké, és idővel ők is szorulhatnak az én segítségemre, szégyellném, ha felnőtt munkaképes nőként eltartottként élnék. Tudok én dolgozni és akarok is. 33 éves vagyok, mára saját lakásom van és eltartom magam, mellette pedig szórakozásra is jut időm, és már nem a szüleim pénzén fizetem ezeket, hanem a saját jövedelmemből. Ha egy korombeli férfi erre nem képes, akkor nem is egymást keressük, próbálkozzon csak nyugodtan a hozzá hasonló éretlen lányokkal, de egyszer ők is megkomolyodnak, akkor majd megint keres egy még fiatalabbat?

2018. jan. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
jol teszed! 25 f
2018. jan. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az, hogy éretlen a korához képest.Kötelékfóbiás, valamint fél attól, hogy egy komolyabb kapcsolatban, házasságban bizony már többet kell teljesíteni attól, hogy a farkát a punciba rakja.

Egyébként felőlem úgy él, ahogy akar.Nem az én problémám az ő éretlen viselkedése.Ebből nem nekem származhat hátrányom a későbbi éveiben.

2018. jan. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!