Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A nőknek mi a véleményük a...

A nőknek mi a véleményük a szexuális segédeszközökről?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy hány nő használ vibrátort vagy egyéb segédeszközt. Viszont az érdekelne, hogy aki használ annak mi a saját véleménye és tapasztalata?
2010. jan. 16. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát... barátnőm nem volt oda értük. Hülyeségnek tartotta. Aztán lett neki egy bilincse, és szereti használni. Múltkor megleptem egy kisebb vibrátorral (Lady Finger) és teljesen oda van érte. Ha több napra nem látjuk egymást, akkor mindig magával viszi, h valamelyest pótolja a hiányomat. :)
2010. jan. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A bilincset én is bírom:) Meg az ilyen finomabbakat, mint cirógató,vagy ilyesmi... De a műanyag rezgő izéket nem. De nagyon sok nő használ vibrátort.
2010. jan. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát nekem olyanok nemkellenek.
2010. jan. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem a szexuális segédeszközök nagyon hasznosak. Néha kell valami újdonság. Persze nem a nagyon durva dolgok.
2010. jan. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!