Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékenység a pasim lánybarát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység a pasim lánybarátjára?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolat, és egyre inkább zavar a pasim legjobb lánybarátja.

Nem ártott nekem semmit. Csak látom h jobb nálam: kinézet, karrier és mivel sok évnyi előnye van így jobban ismeri a páromat mint én.

A páromnak ő nagyon fontos, mert akkor ismerte amikor nagy rosszul állt a sorsa és alány támogatta őt.


Zavar a harmonikus kapcsolatuk. A lánynak van párja. Megkérdeztem őt h zavarja-e. Azt mondta nem, hisz testvérként bánnak egymással.


Hogy tegyem magam túl ezen?



2018. jan. 7. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Úgy hogy kezeld is úgy mintha a testvére lenne. Ne légy gyász hugi, ha annyira összeillenének már rég nem csak barátok lennének.
2018. jan. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
Mondjuk ismerd meg a lányt és barátkozzatok össze...
2018. jan. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Leírom a saját példámat, hátha segít.


Van egy legjobb barátom, lassan 10 éve. A munkahelyemen ismertem meg, akkor már párkapcsolatban voltam és neki is volt kapcsolata. Elkezdtünk beszélgetni és szimpatikusak lettünk egymásnak.

Azóta is hetente többször beszélünk, nekem ugyanaz a párom mint akkor, neki már a sokadik párkapcsolata van. Soha nem akartunk egymástól semmit. Imádom, de inkább a bátyámként tekintek rá és ha mindketten szinglik lennénk, akkor sem kellenénk egymásnak. A párommal is jól kijönnek. Sokszor volt nálunk úgy, hogy ketten voltunk, ültünk a kanapén és órákat beszélgettünk meg nevettünk és kávéztunk.

Aztán jött egy barátnő, aki kitalálta, hogy utal engem, ezért nem beszélgethetünk többet. Ennek az lett az eredménye, hogy a barátnő hamarosan repült. Hiába próbáltam közös programokat összehozni, beszélni a lánnyal, hogy ismerjen meg. Még azt is mondtam neki, hogy kell a francnak a pasija, tizenéve boldog párkapcsolatban élek és amúgy is megölnénk egymást a pasijával 2 nap után, bármennyire is imádom. Nem engedett.


Aztán összejött a mostani barátnőjével aki szintén utált a semmiért. Akkor mondtam alegjobb barátomnak, hogy négyesben elmegyünk valahova, hogy megismerjük egymást. Azóta jóban vagyunk. Nincs hiszti, nincs feszültség.


A legjobb barátját nem fogja feladni miattad (én se tenném),így ha nem akarsz féltékenykedni, akkor meg kellene ismerned és lehet megkedvelnéd. Azt meg hidd el, hogy semmit nem akarnak egymástól, mert már rég együtt lennének.

Nyilván jobban ismeri, hisz régebbóta tart az ő kapcsolatuk mint a tiétek, de ez nem befolyásol semmit köztetek. Ne próbáld meg megfúrni a kapcsolatot, mert vagyte jársz rosszabbul vagy a párod fogja nagyon megbánni.

2018. jan. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!