Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el az emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el az emberek, ha valaki nem akar komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok, nem vágyom komoly kapcsolatra. Van munkám, lakásom, autóm, elégedett vagyok az életemmel. Nem vágyom komoly kapcsolatra, csak a szexre, így csak laza kapcsolatot keresek. A környezetem állandóan azzal jön, hogy mikor megyek már férjhez, mikor szülök, mikor fogok együtt élni. Amikor a van.e valakid kérdésre azt válaszolom, hogy nincs vagy szánakozva néznek, vagy azt mondják, hogy dehát te olyan szép lány vagy, mi a baj veled, miért nem akar veled lenni senki?. Miért nem fogják fel, hogy ez az életforma nekem tökéletesen megfelel így egyelőre. Lehet, hogy hamarosan én is komoly kapcsolatban fogok gondolkodni, nincs ezzel problémám, csak egyelőre jó ez így.
2018. jan. 7. 18:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki ítél el, van akinek így jó, így szereti élni az életét, nincs ezzel sem baj.
2018. jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért izgat téged mit mondanak az emberek?
2018. jan. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Heart of Darkness ***** válasza:
81%
Ha neked így a jó akkor ne foglalkozz más mit gondol.
2018. jan. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Heart of Darkness ***** válasza:
58%
*azzal, hogy más mit gondol.
2018. jan. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hadd találjam ki: a "környezeted" valójában 50 feletti embereket jelent, ugye? Az ő fiatalkorukban nem volt ilyen, hogy "laza kapcsolat", ez a modern világ szüleménye. Ők nem tudják azt még mindig elfogadni, ill. észrevenni, hogy a világ sok szempontból elkorcsosult és a feje tetejére állt. Ugyanazt a lemezt pörgetik újra és újra, csak a körülmények közben délibáb üzemmódot vettek fel.
2018. jan. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%
Mert irigyek a szabad és erős szingli életedre! :)) Ne hagyd, hogy a negatív gondolataik lehúzzanak és elhomályosítsák erős s független ragyogásod hahó!! :))
2018. jan. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem arról van szó, hogy zavar mit gondolnak mások, csak a családomon kívül, a munkahelyemen 6 45 év feletti nővel dolgozom egy emeleten. És minden nap hallgatom, hogy egy ennyi idős nőnek ha nincs vőlegénye, férje, gyereke, az defektes
2018. jan. 7. 19:13
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

40 év felettiek véleményére ilyen téren ne adj. Ők még abban nőttek fel, hogy 20 évesen férjhez kell menni és gyereket szülni. Náluk sokaknál az ilyen laza kapcsolat dolog kicsapja a biztosítékot, de kit érdekel? :) Irigyek, hogy te megteheted, hogy függetlenül élj, élvezd az életet, és nem kell a férjed félrelépései felett szemet húnyni, meg a gyerekek miatt feladni a fiatalságod.


Én 21 vagyok és pont olyan, mint te. Vagyis vannak időszakok, mikor már vágynék egy kapcsolatra, de egyelőre tök felesleges lenne, még azt se tudom, hogy diploma után itthon maradok-e vagy külföld, családot is csak 5-10 év múlva szeretnék...nem akarom most senki mellett lekötni magam. Neked se kell, ha így érzed jól magad :)

2018. jan. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindegyiknek ez a hagyományos, hogy így kéne élned, és az emberek imádnak mással foglalkozni. Ne magyarázkodj nekik, mert nem érdemes. Éld úgy az életed, ahogy neked tetszik.
2018. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért a mai 40-es már pont nem a "férjhez kellett menni" korosztály. :-)


Kérdező, élj úgy, ahogy jónak látod, játssz tiszta lapokkal társkeresésnél, ha épp nem akarsz komoly kapcsolatot, akkor ezzel kapcsolatban is legyél őszinte, és ne foglalkozz azokkal, akik nyaggatnak, mindenki megkapja ezeket a nyaggatásokat innen-onnan, akár férfi, akár nő, akár fiatalabb, akár idősebb.

Volt egy osztálytársnőm általános iskolában, ma már 30-as, férjnél van, és gyerek is van, előtte évekig jártak jegyben, mert meg akarták teremteni az alapokat, illetve ő mindig duci volt, és le akart fogyni gyerekvállalás előtt. Mesélte, hogy ők is mindig megkapták, mikor még jártak, akkor azt, hogy mikor lesz eljegyzés, mikor megvolt az eljegyzés, akkor azt, hogy mikor lesz esküvő, mikor az is megvolt, akkor a következő az volt, hogy mikor lesz gyerek, viccelődtünk is vele, hogy akkor meg majd az lesz a következő, hogy mikor lesz kistesó... :-D

2018. jan. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!