Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet majd ebből komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet majd ebből komoly kapcsolat szerintetek, vagy valószínű csak arra akar használni?

Figyelt kérdés

Adott egy 25 éves srác,aki azt mondta,hogy benne lenne,ha összejárnánk szexelni, "randizgatni" egyelőre kötöttségek nélkül, de később szeretné,ha komoly kapcsolatba is kerülnénk.


Mondtak már nektek ilyet? Férfiak,ti akkor mondtok ilyet, ha csak szexet akartok?


25/F 20/L



2017. aug. 14. 17:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Haha. "Televernelek parszor, de ne sirjon a szad, amikor otthagylak, ezert mondanom kell valami fa-szsagot, amit beveszel"
2017. aug. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
#1-eshez csatlakozok.
2017. aug. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Nekem volt ilyen kapcsolatom, ami így indult, mondjuk én is pont így voltam vele eleinte, hogy szexeljünk aztán lesz ami lesz. Mindenesetre szerintem az általános inkább az, hogy valamit kamuzni kell, hogy összejöjjön pár szex, szóval ne éld bele magad.
2017. aug. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
1-es. 😂😂 Ez jó volt. Amúgy teljeyen igaza van. Nekem is volt ilyen nem akar többet hidd el. Ne menj bele mert a végén fájni fog mikor bejelenti hogy na jól van többet ne gyere mert összejött valakivel
2017. aug. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Az egyik legjobb taktika arra,hogy egy lányt minél többször megdugjon,aztán benyögjön valami gagyi "Nincs meg az összhang" v. "Nem állok készen egy kapcsolatra" szöveget
2017. aug. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Ebből csak komoly kapcsolat lehet, a többiekre ne hallgass, csak irigyek a srácra (◕‿◕✿)

(sarcasm on..)

2017. aug. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ó vazze. Férfiideál a köbön, valszeg erre gondoltál kislány korodban is. Ja nem.

Én annyira hányni tudok ettől a felelősséget nem vállaló attitűdtől, ami a mai fiatalokat jellemzi, hogy az elképesztő.

2017. aug. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Párszor megugorna,de a kötöttségek elől menekül.Amíg nem jön valami dekoratív kis cicababa,mert azt majd már csak villogásból is felvállalja,te meg mehetsz a levesbe.Aztán megcseszheted az érzéseidet,mert mindenki pont le fogja őket sz...rni.
2017. aug. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen,én is valahogy így gondolom,mint ti! 100ból 1, aki komolyan is gondolná így.


Köszönöm,ment a zöld pacsi mindenkinek!

2017. aug. 14. 21:01
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Az egész megközelítés hülyeség :-)

1. A lányoknak, nőknek ugyanúgy kell a biológiai egyensúlyukhoz az orgazmusöröme, mint a pasiknak, csak ők sajnáltatják magukat, hogy engem csak kihasználtak brühühű :-). De amig együtt voltak addig jó velt, igaaaz ?

2. A lányok mindíg a komoly kapacsolat "címen" bujnak ágyba, mondván, csa komoly kapcsolatot szeretnének. Aztán sokan le is tipliznek három sex után, és nem azért mert nem volt jó. Akkor a pasi nem mondhatja ugyanezt, hogy csak kihasználta a lány ?


Szóval ez úgy hülyeség ahogy van. Csak a lányok félnek felvállalni, hogy egyre több pasit szeretnének felpróbálni az évek során :-), mert leribizzék őket.

2017. aug. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!