Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nektek elvennéa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek elvennéa kedvetek a nőtől a következő szitu?

Figyelt kérdés
Az elején jártok a kapcsolatnak. Tűz, vágy, akarjátok egymást. De amikor szexre kerül a sor, a csaj nem tud elmenni. A férfi mindent megpróbál, tényleg. A hüvelyi orgazmus sosem sikerült még, de most a csikló sem. Ráadásul kettő szeretkezésből kétszer!

2018. jan. 8. 15:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
75%

Én mint lány válaszolok neked :D


Igazából valóban igaz, hogy nem megy el olyan könnyen a nő, nekem se sikerül mindig. Viszont nem feltétlen van az, hogy alapvetően nem lehet élvezni addig.

Elég emberfüggő a férfiaknál, az exem mindig ráparázott, hogy sikerüljön neki elélveztetni, ami engem zavart már, mert így meg én éreztem abban a szituban magam, mint te most.

Viszont más nem foglalkozott vele (mondjuk lehet mert észre sem vette... :D) ami nekem meg jó volt, mert tetszett, jó volt, még így is. Majd következő alkalommal meglesz.


De én azt ajánlom, hogy a pároddal beszéld meg, hogy idővel gyakorlással jobb lesz. Ha pedig már tényleg elbizonytalanodtok, és tényleg nem jön össze, akkor így is úgy is elgondolkoztok a továbblépésen.

Remélem majd sikerül!:)

2018. jan. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

9: és az szerinted így rendben is van, hogy 20 éve nincs orgazmusod? Nem kellene valamit tennetek ez ügyben? De legalább ne sugalld másoknak hogy ez így jó.


Kérdező: engem gondolkodóba ejtene. Egy darabig nem adnám fel. De ha ez így marad, annak ellenére hogy beszéltek, hogy mi lehet a gond, figyel rád, akkor nem illetek össze. Van ilyen.

2018. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

4 éve élek szexuális életet. Szex közben magától még sose volt orgazmusom. Jó érzés az aktus, de ennyi. És ezzel a nők kb 60-70%-a így van. Kézzel való rásegítés után megy csak. Vagy orális szex közben.

21N

2018. jan. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

#12

Honnan szeded, hogy nem tettünk semmit? Konkrétan mindent kipróbáltunk.

A kérdés arra irányult, hogy a pasi ilyenkor otthagyja-e a csajt. Ilyen téren szerintem minden rendben, mert velem is velem van a párom. Így értettem, hogy ilyen szempontból semmi bajunk a dologgal.

2018. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
14: Mert ha komolyan vennéd a problémát, akkor azzal kezdted volna, hogy mindent megtettetek. Amit most sem hiszek el. Kezdjük ott, hogy ha masztizol van orgazmusod?
2018. jan. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Miért színlelik a nők az orgazmust?

Mert azt hiszik, érdekel.

2018. jan. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Akkor addig simogattam,nyaltam amíg el nem ment.
2018. jan. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

#15

Nem, soha nem volt, sehogy.

Hát, pedig én nem azzal kezdtem. Továbbra is úgy gondolom, a kérdés lényege, hogy a pasi elhagyja-e a csajt, ha annak nincs orgazmusa. A válasz nem feltétlenül. Ennyi. Ráadásul a buszon ülve nem gondoltam, hogy a saját egyéni problémámat kellene részletezni, a kérdezőt nem ez érdekli.

2018. jan. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#15

Mondjuk abban igazad van, hogy nem veszem komolyan. Évekig komolyan vettem, küszködtem, úgyse sikerült, cserébe kudarcként éltem meg, és elvette a kedvem az egész szextől. Úgyhogy megtanultam tojni rá. Jobb úgyse lesz, azt több évi harc után elengedtem, így pedig legalább tudom élvezni, kívánni a szexet.

2018. jan. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
amíg nekem jó semmi nem venné el a kedvem:D
2018. jan. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!