Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hová mennétek inkább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hová mennétek inkább?

Figyelt kérdés

Mindig csak otthon ülünk többnyire, vagy Mekibe meg cukrászdákba járunk...szóval ezek lennének az ötleteim...


1.Keressünk egy jó utcai lángosozót. Közbe sétálunk és beszélgetünk.

2.Elmegyünk kínai kaját enni.Rég nem ettünk.

3.Beülünk egy normális étterembe.

4.Kürtöskalácsot eszünk és sétálunk.


2018. jan. 9. 08:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Én most haza. (dolgozom)

31/f

2018. jan. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:D
2018. jan. 9. 08:14
 3/8 anonim ***** válasza:
2. Bár kínait gyakran eszem. Vagy a 4.
2018. jan. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2018. jan. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Közös program mindig csak evés lehet? Ugyan már van számos dolog amivel jol érezhetitek magatokat. Mi például sosem bowlingoztunk aztán eldöntöttük hirtelen felindulásból hogy elmegyünk, igaz bénák voltunk de marha jól szorakoztunk
2018. jan. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezek mind jók, de nem értem, hogy miért nem mentek moziba, színházba, ki a természetbe, egy meleg vizes fürdőbe, egy koncertre... sorolhatnám.
2018. jan. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a hüvelyedbe, ha hölgy vagy. Amúgy kínai kajálda, előtte egy jó mozival (mozit csaj járás esetén, randiként storno).
2018. jan. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Leirod hogy beleelveznel egy idegenbe 7es tobb ezer ember elott utána meg tippeket adsz
2018. jan. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!