Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy, hogy még 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy még 22 éves koromra se lesz barátnőm? Mindig ez a furcsa gondolat fog el. Lehet hogy a szemüvegem miatt, vagy mert még csak 16 vagyok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nyugi..majd lesz valahogy. Légy pozitív, lehet meg se éred a 22-t
2010. jún. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én 21 évesen miért érzem ugyanezt? csak nálam fordított a helyzet... én vagyok a csaj... ne foglalkozz ezzel a témával aztán majd akkor jön mikor nem számítasz rá :) én is ezt teszem :)
2010. jún. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
jól meg vigasztaltad.hogy legyen azzal ,a tudattal pozitív,hogy van 6 éve még hátra.
2010. jún. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
:D ez tényleg olyan volt mintha 22 éves kora előtt elpatkolna :D
2010. jún. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szemüvegem van és férjem is. Tehát a szemüveged nem befolyásol semmit. Mellesleg 16 évesen fogszabályozóm volt és összejöttem egy sráccal, akivel 3 és fél évig voltunk együtt, tehát az sem befolyásol semmit.


16 évesen pedig nem kellene azon aggódnod, hogy még nem volt barátnőd. Majd lesz, ha nem is holnap, de 22 éves korodra biztosan.


Nem vagy te egy kissé visszahúzódó? Mert a kérdésedből úgy látszik vannak gátlásaid.

2010. jún. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Visszahúzódó egyáltalán nem.A lányok előtt általában menőzni szoktam, hogy bejöjjek nekik, de ez se jön be.Csak az a ciki hogy a suliban rajtam meg két fiún kívül már mindenkinek van szerelme.
2010. jún. 4. 21:17
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is így vok,

csak én 18 vok^^

2010. jún. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igaz milyen rossz érzés szerelmeseket látni az utcán?Hehehe...
2010. jún. 7. 13:44
 9/12 anonim ***** válasza:

Az egyik barátnőmnek/osztálytársamnak kb. csak a szemüveges fiúk tetszenek neki. Ha meglát egy szemüveges fiút, és méghozzá az helyes is, akkor abban biztos lehetsz, hogy neki tetszik. :D 16 éves lesz.


Csak a szemöveged miatt nem kerülnek el a lányok... Látod, vannak olyan lányok is, akiknek kifejezetten bejönnek a szemüveges fiúk!

Szerintem lesz 22 éves korod előtt barátnőd!

Sok sikert!

15/L

2010. jún. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szemüveged
2010. jún. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!