Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti szólnátok a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szólnátok a barátnőtöknek, hogy a párja 'készül/t' megcsalni őt? Férfiak is irhatnak, ellenkező esetben szólnátok a havernak?

Figyelt kérdés

Van egy gyerekkori barátnőm, azóta is elég jóban vagyunk, a párjával is, többször megyünk közös programokra négyesben.

Kb egy fél éve történt, hogy az ő párja és az enyém kettesben maradtak és szó szerint arra kérte a páromat, hogy menejenek el egy este a közeli városba, mivel hogy ő tud jó pár helyet mert "még az egér is megunja a lyukját" és úgy me-ugna valakit.

A párom persze nem ment bele. Arról nem tudok, hogy végül elment-e egyedül a másik srác, viszont volt egy érdekes balhéjuk ezzel kapcsolatban, mikor is egy nőnek a barátja panaszkodott az én barátnőmnek, hogy szálljon le az ő csajáról. A barátnőm pasija ezt kimagyarázta, hogy rosszban van azzal a csávóval és emiatt hazudja ezt.


Engem azóta furdal a lelkiismeret, hisz már tervezi, hogy feleségül vegye a barátnőmet (igy számomra már egy utolsó szennyláda, és még mindig mutogatja a meztelen nőket a páromnak hogy nézd má' milyen jó nő ez is meg az is) Tuti, hogy azért akarja feleségül venni, mert akar egy biztos pontot, ráadásul beszédhibás és elég komoly cukorbeteg, össze kéne tegye a két kezét, amiért olyan barátnője van.


Ellenkező esetben én biztosan szeretném tudni, hogy ilyen szándékai vannak a páromnak, és elvárnám, hogy a barátnőm szóljon. Viszont félek, hogy nem kellene bele avatkoznom és a végén én leszek a hibás. De azt se szeretném, hogy ilyennel élje le az életét a barátnőm.

Ti mit tennétek a helyemben? 21N


2018. jan. 10. 11:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy elmondanám.

Inkább legyek én a hibás, és utáljon meg a barátnőm, mint hogy egy ilyen emberi hulladékkal éljen.

2018. jan. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
1%
Én nem avatkoznék bele. Ez már az áskálódás kategóriájába megy. MEg amúgy sem vagyok spicli, hogy egyből fussak árulkodni.
2018. jan. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Termeszetesen igen. Egyeb esetben ne nevezd baratnonek magad, ha csendben vegignezed az egeszet. Ki fog derulni, es az is, hogy te tudtal rola, egy ilyen helyzetben en megszakitanam a “baratnommel” is a kapcsolatot.
2018. jan. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Fordított esetben te szeretnéd, hogy a barátnőd szóljon?
2018. jan. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne szólnék, miféle gerinctelen barátnő az aki nem szól? Aki meg "nem akarja tönkre tenni a boldogságot" annál egy enyhe fogyaték befigyelt,a boldogság rég tönkre van téve, aki meg fenn tartja a hazug illúziót az egy gerinctelen hazudozó...Mindenkinek joga van tudni kivel él/van együtt joga van eldönteni akkor is boldog-e ha a nagy szerelme másba mártogatja/akarja mártogatni a farkát...És nem fogok egy hűtlen mocskot se fedezni,feleljen a tetteiért.

25/N

2018. jan. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem évekkel ezelőtt szólt egy barátnőm az exemmel kapcsolatban, nagyon hálás voltam, amiért felnyitotta a szemem. Én elmesélném neki az egész történetet és meghagynám neki a döntést, kezdjen ezzel az információval, amit akar. Számomra ez alap egy barátságban.
2018. jan. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Természetesen szeretnék tudni róla forditott esetben...engem is azóta emészt az egész.

Egy kis gond abban van, hogy mikor hivta az én páromat ez a féreg, akkor rákötötte, hogy nehogy szóljon róla nekem... a párom nekem meg mindent elmond.

Mikor ezt közölte a párom, már akkor mondtam neki, hogy megyek és szólok erről a barátnőmnek. A barátom meg rám kötötte, hogy ne tegyem meg, mert megigérte hogy nem mondja el nekem és bajban lesz igy a párom is, pedig ők is haverok.

Szóval ha szólok, akkor baja származhat ebből a páromnak is ,ezért agyalok annyit :S

2018. jan. 10. 11:52
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
A párod is jó ember lehet :) Embert barátjáról... Kedves ember lehet ha azt mondja, tegye csak tönkre az életét az a szegény lány, mert azt hiszi hogy boldog házassága lesz, közben meg amikor borul a bili, maga lesz a pokol. Kedves ember, tényleg :) Nehogy már a végén nem lesznek öri barik mr. csalóval. Már bocsi, de én az ilyen emberben se bíznék már feltétlenül, aki képes ezt nyugodt szívvel végig nézni bűntudat nélkül. Csak hogy a seggét védje. Nem értem a mai embereket komolyan.
2018. jan. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell tudnia hogy a párodtól tudod.Plusz a párod is egy gerinctelen árulást próbál elfedezni, ne legyél tettestárs. Nagyon más a 2 helyzet,hogy egy féregnek megígértem hogy tartom a hátam, meg hogy a barátnőmet éppen elárulják és hallgatok,hogy egy féreg jobban érezze magát.Mi baja lesz a párodnak?Megszabadul egy áruló "baráttól", mert az ilyenben nem lehet bízni,ő se tegye.És miért fogja számon kérni az a patkány? A párod hibája hogy félre akar dugni? Nem kéne hímringyóskodni és nem lenne mit elmondani róla.Ezt ő is tudja,csak ha már ilyen befolyásolhatók vagytok mindketten miért ne használná ki?Igaz barát és normális ember nem kér olyat hogy egy gaztettben részese legyél,és normális ember nem is hallgat.Hallgatás beleegyezés,ez a bíróságon is bűnpártolás lenne....
2018. jan. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Annyit láttam már mikor beleszóltak más kapcsolatába. Majd mindig gond lett belőle. Főleg, hogy sokan szeretnek kavarni, színezni a dolgokat. Nálunk is volt, hogy próbáltak eláztatni egymás előtt a párommal. Rövid távon leépítettük az ilyen barátokat közösen.
2018. jan. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!