Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon az osztálytársaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon az osztálytársaim melegek? Többi lent.

Figyelt kérdés
2 fiú osztálytársam elég furcsán viselkedik, láthatóan nagyon tetszenek maguknak (hajukat simogatják, vetkőznek tesiórán) és egymásnak is (egymás mellett ülnek, gyakran egymás nyakán, néha elég érdekesen néznek egymásra, karolgatják egymást és egyéb árulkodó mozdulatok). Annyira nem nyilvánvaló, de a többi srác az osztályban nem viselkedik így. Mit gondoltok? Miből lehet leszűrni, hogy valaki meleg-e?
2010. jún. 4. 19:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
az én gimis osztályomban nem volt meglepő az ilyesmi. mindnek volt meg van is bnője de mégis buzultak mindig. nagy arcok am :)
2010. jún. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

19:35

Nekem is volt két-három ilyen osztálytársam.. de ők se voltak buzák.. volt mindegyiknek barátnője..;) Pedig sokszor azt hittem, hogy buzaszálak..:D

2010. jún. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
első vagyok. második válaszoló: nem voltunk mi osztálytársak? :)
2010. jún. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
19:45 juj... hova jártál Te?:D
2010. jún. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy eleve poénból csinálják? Ha meg nem, akkor sem biztos, hogy melegek. Két barátnő simán mászkál kézenfogva az utcán, meg belefér, h részegen lesmárolják egymást, két fiútól ez az ölelgetés igazán semmiség...
2010. jún. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
annyit írok h szabolcs megyei vagyok. városnevet nem szívesen írnék ide :)
2010. jún. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
19:53 - akkor jó!:D én az ország túloldalán lakom:D..
2010. jún. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
19:54 hány éves vagy? én 21 de visszamennék gimibe a kis búzáimhoz :) milyen jó is volt mikor szünetbe meg néha órán is a baromkodásaikon majd összepisiltük magunkat :)
2010. jún. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

19:58

Áhh én csak 18 vagyok (nem mintha a 21 sok lenne...XD), most végeztem a sulival...:D

2010. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
és hogy sikerült az érettségi? :)
2010. jún. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!