Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma szakítottam a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma szakítottam a párommal, mert századszorra sem értette meg, hogy nem iszom a haverjai után egy üvegből.8 éve együtt vagyunk, tudja, hogy nem bírom az ilyen dolgokat. Hogy heverjem ki?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát nem ép a legértelmesebb szakító ok...

Szerintem könyörögd vissza magad ha szereted, és ő is téged. Hülyeség ilyen maitt szakítani, hidd el.

2010. jún. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha ennyiért képes voltál szakítani, akkor szerintem nem nagyon van mit kiheverned, csak a megszokást. Elhiszem, hogy téged ez zavart, de azért ez nem egy olyan komoly dolog, hogy emiatt vége legyen egy kapcsolatnak, vagy ha igen, akkor egy igazi hisztigép vagy, már bocs.

Mondja mindezt egy csaj.

2010. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, ez igaz, de olyan undorító volt az a pasi, és kényszerítettek, hogy igyak a bórból.A páromat szeretem,csak ha részeg, agresszív.
2010. jún. 4. 20:12
 4/9 anonim ***** válasza:
hát akkor örülj neki hogy vége.
2010. jún. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ha bórból ittál volna már nem írnál itt...
2010. jún. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha részeg, agresszív??? Pfff, én az első agresszív megnyilvánulása után úgy kidobtam volna, hogy a lába sem éri a földet. Csoda, hogy kibírtál vele 8 évet. Gondolom azért nem heti rendszerességgel rúgott be...
2010. jún. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:17


Te hülye vagy XD

2010. jún. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:17


Nagyon JÓÓÓ!!!! :)))))

2010. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is agresszív voltam, mikor ittam. Már nem iszom. Csak annyit kellett belátnom, hogy nekem kell változnom nem másnak.
2010. okt. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!