Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet "javítani" egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet "javítani" egy párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, h a párom mellett teljesen más vagyok mint az exeim mellett voltam. Tudom, senki sem egyforma egy kapcsolatba, de én negatív irányban változom. Már a szexet sem kívánom. Persze, ez a páromnak is "köszönhető", ugyanis rengetegszer nem veszi magát észre és össze-vissza beszél velem... Múltkor reggel is nagyon fáradt, nyomott voltam reggel, alig bírtam felkelni, de ő kitalálta, h elégítsem ki orálisan. Sehogyan sem volt rá hangulatom, nem is kívántam az egészet, szóval mondtam neki, h nem. Erre ő totál megsértődött és elkezdett sértegetni, h : "semmirekellő p--cs@". Nem érzem úgy, h ezt megérdemelném. Dolgozom, tanulok, amit akarok azt saját magamnak veszem meg, soha semmit sem várok el, h ő vegye meg nekem. Ha valahova elszeretnék vele menni: kávé, kajálni, akkor is sokszor én fizetek, nehogy az legyen, h elvitetem magam. Na mindegy. Szóval nagyon rosszul érzem magam, szinte már depressziós is vagyok, nem kívánom a szexet, nem érzem magamat jól a bőrömben sem.. Sose voltam vékony se, mindig husis voltam és oda kell figyelnem a kajára. Ha odafigyelek, vagy olyan dolgokat veszek, akkor jön a szöveggel, h minek b*szom ki a pénzt az ablakon (miközben az én pénzem), DE közben meg bikinis, bomba alakos nőket nézeget a neten... Hogyan lehet javítani a kapcsolaton? Esetleg hogyan kellene neki változnia? Mindig elnézést kér amiért így viselkedik, de már unom a "megbánt, sírok, bocsánatot kér" szitukat... Ha nem változik akkor nincs más választásom, csak a szakítás... Mit tanácsoltok? Ő 26/F, én 24/N
2018. jan. 11. 09:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ez a fiú nem tisztel eléggé.

Ha nem szeretnél szakítani akkor magadra kell kicsit összpontosítanod. Fejleszd az önbizalmad, tudatosítsd magadban, hogy a sértései róla és nem rólad szólnak. Emelkedj felül ezeken, és emeld magaddal őt is.

2018. jan. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, mindig mondom is neki, h ezzel nem engem minősít, hanem saját magát, de mégis nagyon rosszul esik, mert ő ezt gondolja rólam. Tudom, h nem érdemel meg, de előbb megpróbálnám helyretenni őt egy kicsit, hátha észbe kap. Igyekszem magamra is időt fordítani, tervben van, h újra elkezdek sportolni..
2018. jan. 11. 09:25
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Leírtál egy abuzív kapcsolatot. Szakíts vele minél hamarabb, ne félj, jobb lesz neked nélküle. Itt neked nincs mit javítgatnod, a barátod egy hatalmas bunkó.

Leírtál olyan szituációkat, amikben tök más reakció lenne elvárható - saját tapasztalatok alapján - ha pl. neked nincs kedved őt kielégíteni, egy normális férfi azt mondja, hogy jó, rendben, látja, hogy nem érzed jól magadat, megkérdezi mi a baj. Nem semmirekellőnek nevez. Egyébként én az első ilyen inzultálás után szedtem volna össze a cuccaimat és töröltem volna minden kontaktot vele.

Ha lelki segítség kell írj nyugodtan, tudok ajánlani oldalakat, ahol kaphatsz segítséget <3

20L


(Volt már szerencsém hasonlóhoz, menekülj, amíg lehet, csak lehúz. Senki nem érdemel ilyen bánásmódot.)

2018. jan. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Senkinek nem beszéltem erről, mert általában ha "panaszkodom", akkor megint jön egy "szerelmes időszak", h minden oké és kétszínűnek érzem magam...
2018. jan. 11. 09:31
 5/15 anonim ***** válasza:
Szakits vele. A #3 leirta a lenyeget es meg hunglish szavakat is ismer, biztos nagyon okos lehet.
2018. jan. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szakíts!!!
2018. jan. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy ezt írom, de ez teljesen tudatos viselkedés sok férfi részéről. Sértegetésekkel, durva beszólásokkal, elhanyagolással építi le tudatosan az önértékelésedet - ennek eredményeként pedig tulajdonképpen magához láncol, mert egy megtépázott önbizalmú ember képtelen ismerkedni, bókokat, impulzusokat befogadni a másik nemtől, emiatt teljesen el is szigetelődik tőlük.


Ez az állapot pedig tökéletes egy csomó pasinak, mert a párjukat be tudják fogni cselédnek és szexgépnek. Elveszik a nőtől, amit akarnak, ezen felül pedig magára hagyják - mert az önbizalma nem épülhet fel, az teljesen kizárt. Az ilyen férfi-manipuláció adja az alapját sok semmitérő, vacak kapcsolatnak, amiben a férfi boldog(de legalábbis jól elvan), a nő pedig lelki topronggyá válik.


Ugye nem árulok el nagy titkot ezek után, hogy ezen a kapcsolatnak csúfolt valamin inkább ne javíts meg semmit, hanem hagyd szépen magad mögött?

2018. jan. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Te ezen minek akarsz javitani? Elvezed hogy alaznak? Ilyen ostoba vagy? Ennyit ersz? Ha nem, akkor tessek vegre valtoztatni!
2018. jan. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, tényleg minden sértő és nem sértő kommentet! Ez fog erőt adni!

Azért szeretném "megjavítani", mert talán a párom is sérült lelkileg és hátha rátudom világítani, h nem nekem van szükségem pszichológusra, hanem neki. Igen, lehet, h nekem is, de azért, mert kiégtem a kapcsolatunk alatt. Ha ilyen kiégés fajta van..

Nem szeretném azonnal feladni a dolgot, persze ha nem megy tényleg, akkor hagyni a fenébe.

Továbbá elvárja, h a fizetésem közelítse meg a 300.000Ft-ot, mert csak így lehet élni, ha az ő magas fizetése mellett én is sokat keresek. Én családi vállalkozásunkba vagyok benne, ez senkinek sem volt probléma, senki nem kötött ebbe bele, sőt sokan büszkék is voltak rám, h ennyire kiveszem a részemet a munkában, mert más szétdobná magát, h tartsák el...

2018. jan. 11. 09:48
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát ha te ezek után is javítani akarsz akkor a pasi progi manipulátor. De egs. Sok ilyen kapcsolatnak csúfolt izé van. Max te is tovább gyarapítod. Már megszoktuk,hogy a gyakorin síró emberek csak sírni tudnak. Ha valóban nagyon car lenne a dolog már kiléptél volna.
2018. jan. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!