Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy nem akarok társaságot, se bulizni, se piálni csak egy párkapcsolatot semmi mást?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam haveri társasággal szilveszteri bulizni és már egyre inkább kiábrándulok a bulizásokból a társaságokból, mert nem vágyom ezekre. Nem szeretek inni, nem szeretem a hangos zenét, táncolni se, csak arra, hogy legyen egy barátnőm akit szeretek. Ez a társaság se annyira szimpatikus és nem is vágyom más társaságra.

Úgy érzem 28 évesen kinőttem már ebből, igaz előtte se szerettem annyira bulizni, de már egyenesen utálok. Viszont azt se szerettem, hogy azzal traktálnak, hogy járjak el sokat, ha ismerkedni szeretnék. Minek járjak el, ha nem szeretek?


2018. jan. 1. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezzel en is igy vagyok 25 evesen. Szerintem normalis. Viszont ha ilyen tarsasagba eljarsz akkor nagyobb esellyel fog osszejonni egy parkapcsolat.
2018. jan. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Ez egy paradox dolog, mert ha nem szeretsz "eljárni", barátnőre sem fogsz lelni. Nyilván jó lenne, ha házhoz jönne egy angyali bombázó, de ez nem így működik. Ők amúgy szerintem jót akarnak, de te ezt pont az ellentéteként éled meg. Próbáld úgy szervezni az életed, hogy az "eljárás" már ne bulizás legyen, hanem a korodnak és az érdeklődésednek, hobbidnak megfelelő program. Mindenképp legyél emberek között, ne zárkózz be, mert saját magad alatt vágod a fát.
2018. jan. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szoktam előadásokra járni és a legjobb barátommal találkozni, kb. csak vele szeretek, és néha van mikor egyedül városban elvagyok vagy kirándulok természetben. Ezzel a társasággal meg nem igazán szeretek találozni. Na meg ott az internet és elég sokat ismerkedek ott. Itt a baj ezzel a primitív extrovertált elnyomással van baj. Azzal, hogy a sok hülye nem tud túllátni a bulizásokon, piálásokon meg az idióta zenéken, mintha csak így lehetne ismerkedni.
2018. jan. 1. 11:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Az előadások komoly témák, ott beszélgess minél többel, aztán csak összejön a kapcsolat. Kiállítás? De akkor menj megnyitóra, mert ott sokan vannak és ha kellően nézel egy-egy képet, akkor odajön hozzád vagy a mester vagy vki, aki szintén érdeklődő, hogy mi a véleményed, stb. stb.
2018. jan. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt válaszold meg magadnak kérlek, hogy ha a párod nélküled szeretne lenni valamilyen programon, azt hogyan tudnád megélni.


Keress olyan társaságot amiben jól érzed magad. És viselkedj úgy, ahogy neked jó, ne ahogy elvárják.

2018. jan. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pont egy ilyen pasira vágyom, mint Te. Ugyanilyen vagyok, és ugyanezt akarom. 24/N. ;)
2018. jan. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Írj üzenetet, az utolsó vagyok ;)
2018. jan. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban! Csak én egy dekáddal öregebb vagyok kb. :-)

Mondjuk nálam annyi a csavar, hogy ha olyan a társaság, akkor nagyon szívesen velük tartok, de egy ilyen ad-hoc szedett-vedett ismerősnek az ismerősei style, az nekem sem jön be. Inkább a szűkebb baráti kör és a barátnő oldalon szintén. Ja várj, nincs barátnőm x-D


Egy közös jó billiárd, bowling stb. az pedig baromi jó! Én sem szeretem amúgy a hangos zenét. Kocsiban is max félhangosan ha van olyan "szám" amit nagyon szeretek, de aztán vissza is veszem. Legutóbb egy Bach tétel volt amire feltekertem a hangerőt :-P (igen, tényleg) :-D


Fharminconteteje

2018. jan. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én már most 21 évesen is így vagyok ezzel :) Volt tavaly egy bulizós évem, de már hónapok óta nem járok, nincs is kedvem. Inkább kapcsolatra vágynék.
2018. jan. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!