Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sem vagyok 'normál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem vagyok 'normális'?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, sose volt még barátom,szűz vagyok, még nem is csókolóztam, pedig lett volna már rá alkalmam.. Voltak többen akik már megkérdezték,hogy minden okés-e, volt aki konkrétan rákérdezett,hogy leszbikus vagyok-e vagy ilyesmi. Én csak az igaz szerelemre várok és addig nem állok le senkivel csak azért,hogy túl essek a dolgokon, amíg szerelmes nem leszek. Ezt sokan furcsának találják és néha már én is úgy érzem (pláne ennyi idősen),hogy lemaradtam valamiről, amit át kellett volna már élnem. :( Udvarlókban nincs hiány de egyszerűen mégse találkoztam még senkivel se aki megfogott volna. :( Mit gondoltok erről? Tényleg velem van a baj? Már szüleim is furcsán néznek rám néha...szerintem azt hiszik,hogy 'ferde hajlamaim' vannak. Előre is köszi a válaszokat.
2010. jún. 4. 20:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem késtél le semmiről.elöbb-utóbb rádtalál majd a szerelem,és akkor ez változni fog.csupán kíváncsiságból nem érdemes belekezdeni egy kapcsolatba,mert azt késöbb megbánhatod.türelem.
2010. jún. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
tuti hogy nem vagy százas, de ezt nem rossz értelemben mondom. :) egyáltalán semmi rossz nincs abban, ha valaki nem dobja oda magát midnenkinek, aki szembejön vele. addig várj mindennel, amíg úgyérzed, itt az ideje. senki ne siettessen, azt csináld ami neked jó.
2010. jún. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
semmi gond ezzel. minden lany igy kellene gondolkozzon,hogy azzal fekszik le eloszor akibe szerelmes. mongyuk a csokolozas beleferhet,de ha az igazira varsz akkor ezt igy kell elfogadni es kesz,nem vagyunk egyformak. lehet hogy azt varod hogy "a szoke herceg feher lovon" elmenjen erted,o talaljon rad,de talan ott van valahol a kozeledben csak nem vetted eszre
2010. jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ezt mintha én írtam volna 3 hónappal ezelött.

Másmint én is írhattam volna.

Úgyanígy voltam mint Te de nekem jött az a fiú akire Te is vársz.

És úgy érzem jó döntés volt hogy nem álltam le mindenkivel hiszen nem szerettem öket hiba tetszettem nekik.

Nem maradsz le semmiről.

3 hónapja van barátom az első és ö tökéletes nekem.

Egyszerüen az mindennél jobban szeretem.

19/L

2010. jún. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Gratulàlok nagyon jól csinàlod!Lesz becsûleted az elõtt a férfi elõtt,akinek tartogatod!A mai vilàgban szerintem igy a helyes!
2010. jún. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 tetro ***** válasza:

"Úgyanígy voltam mint Te de nekem jött az a fiú akire Te is vársz. "

ő is a te fiúdra vágyik? hát mit tud az a srác, hogy mindenki őt akarja? :D

2010. jún. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

20.32 énis erre gondoltam :D


egyébként kedves kérdező teljesen normális vagy :)

2010. jún. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

xĐxĐ <-- ez a közös fiúra szól :D

de szerintem normális vagy :) csak néha be kell látnunk hogy senki sem tökéletes.. van hogy a hibáikat szeretjük meg másik emberben.. nem mindig jön szikraszerűen a szerelem :)

2010. jún. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, nincs veled semmi baj. Én 20/f vagyok, nekem se volt még senkim, sőt, a csókig sem jutottam el ugyanúgy, ahogy te sem, szóval nem kell aggódni! :)
2010. jún. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Hé csajszi:) 19 ves vagyok és szűz :)

ami igaz, hogy én már jósok pasival smároltam... de ez nemgond :) És az sem h te nem csinálod... bár szerintem azért egyszer kétszer smárolas beleférne... :) De mindent csinálj úgy, ahogy szerinted jó!! :)

Sok sikert :)

2010. jún. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!