Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan akadtam ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés
Beszéltem egy sráccal aki messze lakik és emiatt csak szex lehetett volna köztünk. Én ezt elfogadtam, azonban az utóbbi időben nagyon elkezdett zavarni, hogy csak este ír. Látom, hogy aktív, de napközben akkor sem válaszol. Csak a 20:00-24:00ás intervallumban. Ma megmondtam neki, hogy szerintem ennél többet érdemlek, akkor is ha csak szexről van szó. Erre kiakadt, hogy gyerekes vagyok, meg hogy mindenkinek csak este ír, stb. Először úgy álltam a dologhoz, hogy izgi, meg tök jó lesz randizni egy idősebb sráccal, meg szexelni vele. De utána belegondoltam, hogy ha csak ennyire vagyok fontos neki akkor kb egy guminővel érhetek fel a szemében. Lehet, hogy én vagyok naív, de szerintem attól, hogy valakik csak szeretők, még kereshetik a másik társaságát, mivel valószínűleg kedvelik egymást. Szerintem akinek számítasz az fog keresni napközben is és nem csak késő este...
2018. jan. 12. 15:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Ő megmondta, hogy szexet akar, nem társalkodónőt.
2018. jan. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%
Naiv vagy, igen. Miért kéne körbeugrálnia olyan csajt, aki ilyen könnyen adja magát? Persze, hogy csak guminő szinten vagy! Még csak kedvelnie se kell, hogy meg tudjon farkalni.
2018. jan. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Hány évesek vagytok?
2018. jan. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Én 18, ő 27

Én is csak szexet akartam tőle, nem pedig a legjobb barátja lenni. De már mindegy mert kiadtam az útját.

2018. jan. 12. 16:04
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

"csak szex lehetett volna köztünk. Én ezt elfogadtam"


Akkor tartsd magad a megállapodáshoz! Ha nem megy, akkor meg próbálj vele új megállapodást kötni!

2018. jan. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%

>csak szex

>Én ezt elfogadtam

>szerintem ennél többet érdemlek


Tehát NEM fogadtad el. Az, hogy "csak szex", pontosan azt jelenti, hogy "csak szex", és ennél semmivel sem többet. Persze lehet igényed ennél többre, de mivel ez volt a megegyezés köztetek, semmivel sem >érdemelsz< ennél többet.

Mi az, hogy "akinek számítasz"? Miért számítanál neki? Miért számítana ő neked?

A játékszabályok itt nagyon tiszták, te mégsem tartod be őket. Ne játszd el, hogy rendben vagy a szexkapcsolattal, amikor teljesen nyilvánvalóan nem vagy rendben vele.

2018. jan. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%

Csak szexnél tudod mennyit kell beszélgetni?

-Szia, most ráérsz?

-Szia, igen


vagy

-Szia, holnap átjössz?

-Szia, igen


Semmi többet. Ezért csak szex.

2018. jan. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%

Férfi vagyok. Az évtizedes legjobb barátaimmal és a közeli családtagjaimmal is (akiket a világon a legjobban szeretek), akikkel jó viszonyt ápolok, van hogy napokig nem beszélek.


Elfogadom hogy a nők ismerkedéskor igénylik a gyakori kommunikációt. Főleg manapság, amikor sajnos a buszon és az utcán is azt látom, hogy mindenki a telefonját ba sztatja általában állandóan. Utálom, hogy a kommunikáció azonnali lett, mert én nem vagyok olyan típusú ember, aki szeret állandóan elérhető lenni, vagy állandóan olyan hangulatban van hogy írogasson.

Zavar, amikor egy csaj ismerkedéskor azon sértődik meg, ha mondjuk csak fél napig nem írok neki, vagy ilyesmi.

2018. jan. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%
Már hogy akadtál volna ki jogosan? :D Csak a szexről volt szó, ezért egyáltalán nem is kellett volna írnia neked. Ha bármi mást vártál, az már a te problémád.
2018. jan. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

A csak szex abból áll, hogy annyira vagy fontos neki, hogy nem vagytok fontosak egymásnak.

Te érzelmet akartál belevinni, ő meg nem, pont.

2018. jan. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!