Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan akadtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan akadtam ki a páromra?

Figyelt kérdés

Történt az, hogy szombaton dolgoztam, reggel fél 9-től este 7-ig. Brutálisan rossz napom volt, a főnököm egy idegbeteg, aki a semmiért is beszólogatott folyamatosan, sok is volt a munka, egyszóval nagyon rossz kedvem volt.


Megbeszéltük pár közös baráttal, hogy kicsit felnézünk a városba. Párom már ott volt egy haverjával, és amikor odaértem, alig foglalkozott velem. Oké, 3-asban vagyunk, nem lehet csak úgy figyelmen kívül hagyni a harmadik félt, nem is ezzel volt a baj.


DE miután megjöttek a többiek, ugyanúgy meg se ölelt igazán, kb 3 óra alatt ha 2 mondatot szólt hozzám meg talán 2 puszit adott, amúgy meg a haverjával gitározott a próbatermükben (először inkább odamentünk a szokásos törzshely helyett). Látszott rajtam, hogy nagyon rossz kedvem van, szó szerint el tudtam volna sírni magam, és ő ahelyett hogy kb 5 percre velem foglalkozott volna, megölelgetett volna, megvigasztalt volna, inkább gitározgatott, és rám se bagózott.


Én végül ezt meguntam, mert ez is csak rátett egy lapáttal a rossz kedvemre, hogy sz*rul érzem magam, és ő még ennyire sem képes.

Szóval bejelentettem, hogy én lelépek, tesóm vár a törzshelyen. Fel se tűnt neki hogy rossz kedvű vagyok, annyira nem figyelt rám. Mikor kimentem, hogy na akkor indulok, kint még meg akart csókolni meg ölelgetni, hogy mért nem várom meg őket, úgyis jönnek mindjárt.

Én elhúzódtam, mondom persze, menjen csak vissza gitározni, és ott hagytam.

Ő nem jött utánam.



Kb egy órával később, az egész társaság is jött a törzshelyre. Végül kibékültünk, de akkor is, így visszagondolva még mindig rosszul esik, de nem tudom, hogy tényleg jogosan esik rosszul, vagy csak túlreagálom a dolgot.

Egyébként tudta, hogy rossz napom van és a főnök kiidegelt, mert ebédszünetben is írtam neki, meg amikor bementem a mosdóba dél után is, hogy mennyire rosszul érzem magam.


Friss kapcsolat, egy hónapja vagyunk együtt.



2016. máj. 25. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekesen vagyok mindketten. Miért nem lehet elmondani, ha bajod van, miért a másiknak kell kitalálnia nevetséges egy hónap után.
2016. máj. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ömm, elkerülte a figyelmed, hogy írtam, hogy rossz napom volt és tudta is?

Nem kellett kitalálnia, hiszen már mondtam neki, valamint mindenki más látta hogy nem érzem jól magam, csak ő volt annyira elfoglalt, hogy nem is figyelt rám.

2016. máj. 25. 17:08
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mástól kell várni,hogy felvidítson.A rendes párkapcsolat nem arról szól,hogy a pasi mindig ajnározza a nőt,ha rossz kedve van.Legyél lelkileg felnőtt,ne egy hisztis gyerek.
2016. máj. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezek szerint hisztis vagyok, mert egy fárasztó, rossz nap után szükségem lett volna a párom támogatására és figyelmére. :)
2016. máj. 25. 17:26
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Ne haragudj nem akarlak megbántani, de basszus ez egy negatív megnyilvánulás volt tőled. Nem tudom ezt én nem tolerálnám, se rövid, se hosszú távon. Miért mástól várod hogy felvidítson, vagy ha így is van miért nem lehet normálisan megmondani. "Rossz napom van" istenem mindenkinek van rossz napja. Áh, nők!
2016. máj. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha szökőévente lenne ilyen,akkor nem gond,de ha minden alkalommal ilyen vagy,ha bajod van és nem tudod saját magad jókedvre deríteni,azt nagyon hamar meg fogja unni.Hogy támaszkodhatna ő rád,ha te csak elvárod a babusgatást és minden rólad kell,hogy szóljon?
2016. máj. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Na bemásolom:


"Egyébként tudta, hogy rossz napom van és a főnök kiidegelt, mert ebédszünetben is írtam neki, meg amikor bementem a mosdóba dél után is, hogy mennyire rosszul érzem magam. "


TUDTA, MONDTAM NEKI, HOGY ROSSZ NAPOM VAN.


Vagy ti olyan érzéketlenek vagytok, hogy ha a párotoknak rossz napja van, akkor le se kakiljátok, nem is törődtök vele?

2016. máj. 25. 17:43
 8/11 anonim ***** válasza:

szerintem pedig jogos, kérdező.

ettől kicsit nagyobb figyelmet szentelhetett volna, harmadik fél ide, vagy oda.

2016. máj. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én tényleg nem azt vártam, hogy most egész este engem babusgasson és senki mással ne foglalkozzon.

De annyi azért jól esett volna, ha legalább 5 percre csak rám figyel, megölelget kicsit, meg ilyenek.


Ennyi.

2016. máj. 25. 17:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyszerű vagy, mint a pont, ennyi a baj.
2016. máj. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!