Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha kiderülne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha kiderülne a párodról, hogy nem magához nyúl, hanem lesz. Pja magát önkielégítésképp?

Figyelt kérdés

Egyáltalán összejönnél ilyen férfival?


Egy válaszoló válaszá ihletett, én a szakításon gondolkoznèk, ha ilyet tudnék meg.


Azt hittem az ilyesmi csak mendemonda, én tutti nem nyalnám ki magam. (Egyáltalán nem vagyok prűd, elég extrém dolgaim is vannak, de ez valahogy nagyon taszító számomra)


2018. jan. 12. 21:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
tudtomnal fizikai képtelenség, mégis hogy derülne ki.....
2018. jan. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nagyon hajlékony.
2018. jan. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%

te sem tudnád kiny. Lni magad, mert nem úgy nem felépítve a testszerkezeted.

láttad õt a kis aktusa közben?

2018. jan. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
*azt gondolnám :D
2018. jan. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagy lehet a farka
2018. jan. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Én kíváncsiságképp megpróbáltam a mutatványt még régebben, azóta is fájnak a nyaki csigolyáim :/
2018. jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Vagy hatalmas dékója van, vagy hajlékony, vagy mindkettő. Esetleg kiszedette a lengőbordáit. Máskülönben nem lehetséges leszopnia saját magát. Apropó, ahhoz mit szólsz, hogy vannak, akik saját magukat tudják s.eggbedugni, félrehajlítva a farkukat? :D
2018. jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Mondanám neki, hogy mutassa már meg, aztán ellökném, hadd guruljon.
2018. jan. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
En is megprobaltam es a nyelvem hegyevel elerem a makkom de kinos fajdalommal jart utana :D Sajna nem vagyok en “akkora” hogy ezt kivitelezzem gondolom ugyse szakit a kerdesbol a csaj mert jo nagy farka van a pasinak...
2018. jan. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
Azt muszáj lenne látnom! :D
2018. jan. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!