Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ki iránt éreztétek azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ki iránt éreztétek azt, hogy csak pár percig, óráig találkoztatok, de nagyon tetszik, valami nagyon megfogott benne?

Figyelt kérdés
Nekem a fogorvosom egy gyönyörű, mosolygós, jó fej, nagyon pozitív kisugárzással rendelkező fiatal nő. Ha rá gondolok bizsergés és jó érzés fog el. Nektek szokott lenni ilyen?
2018. jan. 12. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Volt már rá példa.

Ehhez hasonló talán 6 évvel ezelőtt az egyetemi infótanárnőm. Csak pár órám volt vele (hamar otthagytam a sulit), de első látásra is nagyon bejött. Fiatal, huszonéves infós nő volt hasonlóan gyönyörű, mosolygós arccal és mivel én is szerettem azt az ágat ezért külön tetszett is.

Sokat ábrándoztam arról, hogy leformázhatná a merevlemezemet.

2018. jan. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam én is kérdező, csak én a szájsebésszel :D

Egy 20-on éves férfi annyira megnyugtató és kedves, hogy a rettegésem csak elszállt.

Ha csak simán az utcán láttam volna akkor felmérem, hogy jóképű, de nem ilyen férfiak tetszenek, de amilyen biztonság érzetem lett tőle egy ilyen helyen az egyből vonzóvá tette :)

2018. jan. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem a nőgyógyászom. De ott a műtétnél használt tudatmódosító szernek is köszönhető volt a dolog, mert már többször találkoztam vele, és csak a műtét után éreztem, hogy te jó ég, én szerelmes vagyok ebbe az emberbe. Előtte, utána semmi nem volt:-)))

De azért inkább nem nála szültem utána, hanem egy nőnél, biztos, ami biztos alapon.

2018. jan. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden szép nő iránt, aki valaha akár csak egyszer is rám mosolygott :-)
2018. jan. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az egyik régi mentorom ilyen volt: imádtam.

Itt is volt már privizésnél egy nő, aki bejött.

2018. jan. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A férjem. Amikor megismertem, csak pár órácskát töltöttünk együtt, de azt követően másra sem tudtam gondolni. Nagyjából a megismerkedésünk pillanatában belehabarodtam :)
2018. jan. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az új szomszéd.
2018. jan. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!