Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen esélyekkel indúl egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esélyekkel indúl egy 40 éves férfi? Többi lent

Figyelt kérdés
Mennyire számit manapság M.O-on a pénz, ha párkapcsolatról van szó? Jobban mint 10 éve gondolom, de mégis ez ma feltétel? Külföldön élek, nincsenek anygi problémáim, viszont a házasságom 9 év után közel sem harmónikus. Ha esetleg haza költöznék, akkor csak a pénzt látnák bennem? Vagy egyáltalán hol ismerkednek a 30 asok? Pl: 8 évvel fiatalabb nőknél mi az esélye egy 40 éves embernek? Gyerekvállalás miatt keresnék fiatalabbat, de nem tudom mik a lehetőségek most ezen a téren otthon, és sajnos a családunkban, baráti körben sok negativ példa van.
2018. jan. 13. 06:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%

Gyerekvállalásra a nők akkor keresnek 40 éves férfit, ha a biztos anyagiak a legfontosabbak.

Ha nem áltatod magad, kevesebb csalódás fog érni az életben.

2018. jan. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%

Még nem vagyok 40, de nincs messze.


És rosszakkal.


A pénzt nagyon túldimenzionálják a neten. Persze, egy milliárdos esetében bizonyára a pénz játszik szerepet, mikor 30 évvel fiatalabb nője van, de az átlag emberekbél nem az dönt, hogy többet keresel e pár száz ezerrel.


A nők pedig egyre szűkítik a megfelelő korosztályt. Amíg 32-33 évesen még egy 20 éves nő is szóba állt velem, addig mostanra azt látom, hogy a 32-33 éves nők is maximum 35-ig keresnek párt, de lefelé mehet a mínusz 2-3 év nekik is simán.


Többször jártam úgy, hogy a nő szemében akkor váltam rossz partivá, mikor megtudta, hogy majdnem 40 vagyok, pedig nem húsz éves csajokkal cicázom.

Nem akarják elfogadni, hogy öregszenek ők is, így mindenki keresi a fiatalabbat, mintha 35 felett szavatosságát veszítené az ember.


Abban meg mondom, ne reménykedj, hogy az egzisztencia majd csajozik, ha nem ilyen tescos-műkörmös vonalon akarsz nőt, akinek már az is menő, ha van hol laknod, akkor nem fog számítani.

2018. jan. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

33 éves nő vagyok, magamat tartom el, szóval így tekints a válaszomra.

A pénz szükséges dolog, mert abból élünk, fontos és kész. Huszonegykét éves koromban még nem érdekelt, mert akkor még közelebb álltam annak a lehetőségéhez, hogy lesz valaki, és majd közösen összehozunk mindent, mint annak idején a szüleim. Nem így alakult, egyedülálló 30-as vagyok, az évek során alkalmazkodtam a körülményekhez, lehetőségekhez, dolgozni kezdtem, munkahelyeket váltottam, megtakarítottam, hitelt vettem fel, lakást vásároltam, eltartom magam, kijövök a pénzből, ha talpra kellett állnom, mert kihúzták alólam a talajt, akkor talpra álltam, a lakáshitelem pár éven belül kifut, más adósságom nincs. Nem akarom eltartatni magam, sőt, én ellenkeznék legjobban, ha lenne egy párom és azt mondaná, hogy ne dolgozzak, mert eltart, de fontos, hogy a párom is valami hasonlóképp álljon az anyagiakhoz, mint én, amit így fentebb felvázoltam. Nem fogok eltartani egy munkaképes korú lusta óriáscsecsemőt. Nyilván a gyerekvállalás egy speciális időszak, akármelyik fél marad otthon, valamennyi pénz kiesik, ha én maradok otthon, minél előbb vissza akarok állni a munkába. Biztos, hogy nem fogok otthon babázni 3 évig.

2018. jan. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2018. jan. 13. 10:06
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
40 feletti férfival kevesen vállalnak gyereket,pláne nem a 30 körüliek,ők simán találnak fiatalabbat is.
2018. jan. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
9%

"40 feletti férfival kevesen vállalnak gyereket,pláne nem a 30 körüliek,ők simán találnak fiatalabbat is."


Hát igen... olyan simán, hogy egy rakás harmincas nő egyedül van, nyafog, hogy sosem lesz családja, férje, kifut az időből.


De az igényeket semmilyen téren nem adja lentebb (pl életkori megszorítások), inkább várja, hogy majd a fiatalabb hátha bele szeret, és feleségül veszi.


A fiatalabb viszont általában azt gondolja, hogy neki még van ideje, még nem akarja lekötni magát, így aztán a simán talált fiatalabb száll virágról virágra, hősnőink meg várják, hogy megtalálják (simán természetesen)

2018. jan. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Senki nem mondta hogy majd az egzisztencia 'csajozik':)

Látom, nem sokat változott a társadalmi felépités odahaza az elmúlt 15 évben. Lehamgoló, de nagyon. A megrendült kapcsolatom a dél-koreai feleségemmel is több reménnyel kecsegtet mint amit itt felvázoltatok. Persze ez nem hibája senkinek.

Leginkább az enyém, hogy kiöregedtem:)


Azért köszönöm a válaszokat, és asszem maradok még 15 évet Australiaban, bármit is hoz a jövő:)

2018. jan. 13. 11:59
 8/12 anonim ***** válasza:
"A megrendült kapcsolatom a dél-koreai feleségemmel" - Mielőtt egyébként más kapcsolattal próbálkoznál, esetleg megpróbálhatnád először helyrehozni a házasságodat, hátha sikerül. Igazából az lenne a legjobb. Az előző válaszomra meg köszönöm a lepontozóknak az értékelést, biztos nem felelt meg az itteni elképzeléseknek, remélem, ettől mindenkinek szebb napja volt ma... :-D
2018. jan. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nyilván azon vagyok hogy megmentsem csak hát eddig nem sok sikerrel. Ha valaki nem akar gyereket, azt nem lehet erőltetni.


Köszönöm a válaszokat.

2018. jan. 13. 21:38
 10/12 anonim ***** válasza:
Na, ez egy olyan kérdés, amit mindenképp tisztázni kell már a kapcsolat elején.
2018. jan. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!