Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha jól sikerült a randi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jól sikerült a randi, miért nem keres?

Figyelt kérdés
Ma délután volt egy szerintem baromi jó randim, interneten ismerkedtünk meg, 3 órát ültünk kávézóban és beszélgettünk, utána el is vitt a vonatomhoz. Nagyon jó hangulatban telt, nagyon érdeklődő volt, sokat kérdezgetett, sokat nevetgéltünk...mégsem jelentkezett azóta. Pedig szerintem, ha nem tetszettem volna neki, akkor elköszön max 1 óra után, meg nem lett volna ilyen lelkes. Ilyenkor már ne is reménykedjek?

2018. jan. 14. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert trükközik. Most azt várja, hogy fuss utána, ő pedig majd kéreti magát.
2018. jan. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

Vannak férfiak, akik azt tartják, hogy "azon a napon ne keresd a nőt, amin a randi volt". Sőt olyat is ismerek, aki azt mondta, hogy 3 napon belül sose kereső a nőt randi után.


Simán lehet, hogy ilyen beállítottságú a fazon. Esetleg azóta egy másik nővel dug. Ez is lehetőség.

2018. jan. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 😂Az is lehet. Bár én szeretem, ha minél előbb keres, de persze lehet taktikázik. De akkor szerintetek az alapján, hogy ilyen sokáig elvoltunk, bejöttem neki?
2018. jan. 14. 20:42
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez sajnos még akkor sem fog kiderülni, ha felkeres. Majd az első (pár) szex után, ha nem lép le, akkor igen, jól sikerült a randi.
2018. jan. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ma délután volt a randi. Miért kellene keresnie? Amúgy lehet, hogy fél, nehogy nyomulósnak tűnjön.
2018. jan. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#4 Ha csak szexre menne, nem játszana randizósat, nagyon jó pasi, nem kéne színlelnie a szexért. Na mindegy, majd kiderül, nem agyalok rajta :)
2018. jan. 14. 20:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Te is keresheted őt:)
2018. jan. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert más dolga van. Majd keres.
2018. jan. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hova keressen még ilyen gyorsan? Jesszus.. Szerintem ott is hagyna, ha tudná, hogy ilyeneken rágódsz.
2018. jan. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Amúgy tegnap este keresett és elhívott a haverja szülinapi bulijába a hétvégére, szóval ez elég jó jelnek tűnik :D
2018. jan. 16. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!