Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt egy jól sikerült randim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy jól sikerült randim egy lánnyal. Szerintetek hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Az a történet, hogy 1 hete szombaton tinderen matcheltünk, és már pénteken találkoztunk is.


Eredetileg azt beszéltük meg, hogy a Deákon sétálunk és beülünk a Starbucksba. De én továbbgondoltam a dolgot, és meglepetésként felmentünk az óriáskerékre. Nagyon meglepődött és tetszett neki, és mondta hogy majd küldjem el neki a fotókat.


A tali után elküldtem a fotókat. Erre megköszönte az élményt, és mondta hogy jön nekem egy pár kávéval. Illetve azt is írta, hogy kreatív volt az ötlet, és hogy egyedi vagyok, meg jó a modorom. Én is megdicsértem, hogy milyen aranyos, meg hogy milyen igényes...


Úgy gondolom, hogy eddig biztató a dolog. Szerintetek hogyan tovább? Nem akarom elszúrni, mert elég sok közös van bennünk, meg már annyiszor csalódnom kellett... :/


Előre is köszönöm a válaszokat! :)

20f



2017. okt. 28. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

Mindeközben a csaj a barátnőivel:

- Képzeljétek, a srác felültett az óriáskerékre. Mintha dedósok lennénk. Micsoda infantilis a csóka! Azt hazudtam neki hogy kreatív pedig a homlokán minden ér kidagadt hogy improvizálással próbáljon meg lenyűgözni!



Sose tudhatod, sose tudhatod.

2017. okt. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

1-es, ne bátortalanítsd el szegényt, még a végén nem meri második randira invitálni a lányt.


Kérdező, szerintem jól halad a dolog, tartsátok a kapcsolatot, amíg újra találkoztok.

2017. okt. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát mivel gondolom, te hívtad el, most rajta a sor. Majd meglátod, javasol-e következő találkozót.
2017. okt. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

hát hogy?

ma volt a randi,akkor megkérdezed,hogy holnap mondjuk mit csinál,van-e kedve összefutni.

2017. okt. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem is volt ugyanígy egy "sikeres" randim egy társkeresőről, nagyon sok mindenben összeillünk és azóta is rá vagyok kattanva de még mindig csak várom a folytatást..

mivel te vagy a fiú, neked kell elhívni őt második randira

2017. okt. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!