Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm kissé lebukott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm kissé lebukott?

Figyelt kérdés

Amúgy is mélyponton vagyunk, én szeretem őt, valószínű ő is engem, de vannak körülmények, ami miatt sokszor gondolkodóba estem(gyereke van, nem ez a baj, hanem hogy milyen)

Erre frissítette magát a SKYPE, amin szoktunk néha beszélni, és felajánlott egy csomó pasast lehetséges ismerősnek....

Valószínű minddel beszélgetett, nekem nincs face-m, de megtaláltam, hogy ott is tetszikelte a képeiket, beszélt velük.

Nagyon titkolódzott mindig, sosem lehetett belőle kiszedni semmit.



2018. jan. 15. 15:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Mi a kérdés?
2018. jan. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Igen, kissé lebukott.
2018. jan. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Nem bukott le. Vagy mégis? Talán lebukott? Esetleg nem, de lehet, hogy igen. Kiderül a következő részből, maradjanak velünk.
2018. jan. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

3#

Ez király volt! :)))

2018. jan. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát végülis jahh... de mit számít ez? Baj, nem baj?
2018. jan. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
rém viccesek vagytok, jól szórakoztok kisköcsögök?
2018. jan. 15. 19:30
 7/13 A kérdező kommentje:
valószínű már bármit is megosztok ilyen kis fszjankókkal...
2018. jan. 15. 19:31
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
A következő rész tartalmából: Pista barátnője frissítette a skypeot, de valami történt. Túl hosszú ideig frissített, és ez gyanús lett Pistának, ilyet még nem csinált a skype. Pista a megérzéseire hagyatkozva tovább kutakodott és észrevette, hogy a barátnője facebookon több pasi képét is like-olta, több pasival is beszélgetett. A lány azóta nagyon titokzatos, befordult lett. Hogy lebukott-e a barátnő? Azt még mindig nem tudjuk, de maradjanak velünk és holnap kiderül...
2018. jan. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem vagyok pista, ellenben te egy fsz vagy.
2018. jan. 16. 10:15
 10/13 A kérdező kommentje:
ez legyen a legnagyobb boldogságod te majom, hogy más életén poénkodsz. Szánalmas féreg vagy.
2018. jan. 16. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!