Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bírjam rá, hogy újból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjam rá, hogy újból keressen? Nyakatekert kissé a történet.

Figyelt kérdés

Szóval...jó pár hónapja írt nekem egy férfi, akit régről ismertem. Miután nyilvánvalóvá tette a szándékát, kértem, hogy ne beszéljünk többet, mert ez nincs rendjén. Titkon esz a fene, hogy megint beszélhessek vele. Nagyon akarok vele beszélni. Na most...a kérdés az, hogy hogy érjem ezt el úgy, hogy totál ártatlannak tűnjön? Valami teljesen ártalmatlannak tűnő, minden feltűnéstől mentes módszer kellene nekem, amiből senki nem gondolná, hogy én, és kifejezetten neki címzem. Csak pár napom van rá, szorít az idő, légyszi segítsetek!! :D Megvakarom magam, ha nem beszélhetek vele. Csak az átkozott facebook az egyetlen közeg, amin érintkezhetünk.


Tudom, nagyon egyszerű dolgot kérdezek, de nem adom fel a reményt! :D



2017. aug. 6. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy felnőtt nő fogná magát és ráírna az illetőre, elmondaná amit érez és gondol a dologgal kapcsolatban. Egy felnőtt férfi pedig megértené ezt.


Ja hogy még nálad ez a gyerekes szint megy... Aha.

Biztos lesz aki tud segíteni, vannak hozzád hasonlók itt bőven.

2017. aug. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Jujj titkolni kell ám, hogy tetszik valaki, nem ám megtudja.

Elolvastad már, hogy 18+ a kategória?

2017. aug. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha kérted ,hogy ne beszéljetek többet és ráadásul még ezek után játszmázgatni akarsz akkor őszintén remélem elhajt majd a fenébe.
2017. aug. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül mikor lekoptattad, nem volt a képbe egy másik pali, aki itt a ló szerepét kapja, akit meg lekoptattál ő meg a szamár. Na már mostanság, lehet a ló lepattintott, és most úgy gondolod, ha nincs ló jó a szamár is? :D


Elnézést, ha tévedek.

2017. aug. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*!
2017. aug. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Írj neki.
2017. aug. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A legrosszabb ***** válasza:
47%
Dehogy bonyolítják meg a nők az ismerkedést, dehogy.
2017. aug. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%

"Szia. Szopnék."


Szerintem működni fog. Próbáld ki. Hajrá!

2017. aug. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem gondolod, hogy ez így, nagyon beteges egy felnőtt embertől?
2017. aug. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!